Atraskite savo protėvių kilmę!

EasyDNA protėvių kilmės DNR tyrimas Ancestral Origins yra būtent tai, ko jums reikia, jei norite sužinoti daugiau apie savo protėvių šaknis. Šis testas susies jus su  tolima jūsų genealoginės istorijos dalimi. Ancestral Origins protėvių DNR tyrimas yra pažangiausias kilmės testas, kurį siūlo EasyDNA, norintiems įsigilinti į savo kilmę. Šis kilmės testas yra labiau susijęs su  šiandien gyvenančiais žmonėmis ir jų genetinių profilių panašumų pasiskirstymu visame pasaulyje. Daugiau dėmesio skirta pastarųjų 5–10 kartų protėviams ir artimiesiems.
EasyDNA pateiks jums lengvai naudojamą DNR mėginių surinkimo komplektą (DNR mėginių paėmimui namų sąlygomis). Rezultatai pateikiami el. paštu per 7-9 savaites.

Paspauskite čia, jeigu norite sužinoti  DNR protėvių kilmės testų gidas pradedantiesiems apie EasyDNA siūlomus visus Protėvių kilmės testus ir suprasti kuo jie skiriasi vienas nuo kito.

 Svarbu: atkreipkite dėmesį, kad „EasyDNA“ nepateikia neapdorotų DNR rezultatų duomenų, atliekant, bet kurį  protėvių kilmės testą. Visi protėvių kilmės testų atsakymai pateikiami anglų kalba.

Ką man parodys genetinis protėvių žemėlapis?

 

EasyDNA protėvių kilmės žemėlapis analizuoja 3 pagrindinius geogenetinius protėvių kilmės aspektus ir atsako į šiuos klausimus:

 

  • Kaip tiksliai jūsų DNR atitinka tiriamų populiacijų DNR? Norėdami į tai atsakyti, EasyDNA naudoja specialius spalvų kodus kiekvienai populiacijai. Skirtingos spalvos atspindės, koks stiprus ar silpnas jūsų genetinis ryšys su tam tikra grupe. Pavyzdžiui, geltona spalva nurodomos tos grupės, su kurioms jūsų DNR sutampa mažiausiai.
  • Kaip tiksliai jūsų DNR atitinka tyrinėtus antropologinius regionus? Ši protėvių analizės dalis jums atsakys, kur yra jūsų gimtieji genetiniai regiono  priklausiniai. Kitaip tariant, EasyDNA jums atsakys, iš kur kilo jūsų protėviai. Tai iš tiesų turėtų padėti rasti įdomių nuorodų ir dažnai gali nustebinti, nes tikrosios protėvių šaknys gali labai skirtis nuo šių dienų protėvių.
  • Stiprumo rodikliai: Skirtingos jūsų žemėlapio spalvos rodo skirtingą genetinio ryšio su jūsų protėvių grupėmis laipsnį. Skirtingos formos naudojamos žymėti skirtingas tirtas antropologines grupes. EasyDNA sujungia šiuos du skirtingus duomenų rinkinius į juostų schemas, kad būtų aiškiai parodytos regioninės ir gimtojo regiono atitiktys.

Ar įdomu pamatyti  Ancestral Origins™ protėvių kilmės testo atsakymą?

Protėvių kilmės testo naujiena: sužinokite dar daugiau apie savo protėvius!

Nuo šiol dar daugiau informacijos už tą pačią kainą. Papildomai gausite lentelę su grafiku, pažymėjimą ir ataskaitą, kurioje bus išsamiau aprašytos jūsų protėvių šaknys, genetinis paskirstymas procentais. Gyventojų duomenų bazių sąraše bus nurodytos artimiausios jūsų DNR charakteristikos kiekviename regione. Paspauskite ant paveikslėlio ir susipažinkite su papildoma ataskaita.

Mūsų kokybės antspaudas: akreditacija!

EasyDNA laboratorijos yra akredituotos pagal ISO 17025. Atlikite šį atnaujintą protėvių kilmės testą ir sužinokite, iš kokio geografinio regiono  kilo jūsų protėviai. Regionai apima:

 

  • Šiaurės ar Pietų Afrika
  • Šiaurės ar Pietų Europa
  • Amerikos – Europos imigrantai
  • Australijos

EasyDNA duomenų bazėje, žinomoje kaip FoGG DB ™, yra visa  reikalinga genetinė informacija. Tai yra žmogaus DNR duomenų bazė, kuri naudojama susieti jus su jūsų genetiniu protėviu. Būtent ši duomenų bazė taip pat leidžia sudaryti jūsų išsamų, suasmenintą žemėlapį. Jeigu jums smalsu pamatyti, kaip gali atrodyti jūsų žemėlapis,  spauskite čia.

Kitas protėvių testas: GPS Origins™

„GPS Origins ™“ yra naujausias EasyDNA protėvių kilmės testas. Šis testas gali tiksliai apibrėžti jūsų protėvių kilmę. GPS Origins“ yra skirtas vėlesnių laikų protėviams atsekti, iš tikrųjų atsekant protėvius iki 1000 metų nuo šių dienų. Tiriamojo DNR bus susieta su šalimis, teritorijomis ar kryptimis (šiaurės, pietų, rytų ar vakarų), tačiau kai kuriais atvejais yra galimybė priartinti salą, miestą ar kaimą, iš kurio kilę tiriamojo protėviai. Šiam tyrimui atlikti naudojama nauja protėvių tyrinėjimo priemonė, vadinama geografine gyventojų struktūra (GPS). Daugiau skaitykite apie  GPS Origins™ testą.

Protėvių testai
Tėviškos giminės testas - haplogrupių ir aprašų sąrašas
Motinos giminės testas
Šioje svetainėje naudojami slapukai, siekiant suteikti jums geresnę vartotojo patirtį. Naudodamiesi šia svetaine arba uždarydami šį pranešimą sutinkate su mūsųCookies notice