Contact us
Twin DNA Test - are you identical or fraternal?

Dvynių DNR testas

EasyDNA siūlo dvynių DNR testavimo paslaugas, kurios parodo kūdikių zigotinį ryši. Dvynių DNR testas moksliškai patvirtina ar dvyniai yra identiški, ar . Dvynių DNR testas EUR 329.

Nors daugeliui atrodo, kad išvaizda yra aiškus rodiklis, tai nėra moksliškai logiškas metodas nustatyti ar dvyniai monozigotiniai ( identiški) ar heterozigotiniai (neidentiški).

Kodėl reikia atlikti dvynių zigotiškumo testą?

Pati dažniausia priežastis yra smalsumas. Daugelis tėvų nori sužinoti ar jų naujagimiai yra identiški, ar ne.

Tačiau, šis testas turi ir praktinę naudą, pavyzdžiui situacijose, kuomet reikia perpilti kraują ar persodinti organus. Identiškų dvynių DNR yra vienoda, todėl jie gali aukoti savo organus vienas kitam su itin minimalia atmetimo rizika. Jei norite daugiau sužinoti - aplankykite mūsų dvynių zigotiškumo testo puslapį. (anglu kalba)

Dvynių testo užsakymas ir kaina

EasyDNA  dvynių zigotiškumo testas kainuoja  EUR 329. Rezultatai paruošiami per 5-8 darbo dienas ir atsiunčiami elektroniniu paštu. Be to, yra galimybė naudotis skubia paslauga.

Galite užsisakyti dvynių DNR testą tiesiogiai iš mūsų Užsakymų puslapio.

Jums bus išsiųstas DNR paėmimo rinkinys, su kurio galėsite paimti DNR mėginį. Galite perskaityti mūsų DNR mėginio paėmimo gidą, kad įsitikintumėte, kaip paprasta yra paimti DNR mėginį. Jūs taip pat galite siųsti skirtingus mėginius testavimui - prašome aplankyti mūsų teisinio testavimo puslapį.

Apie easyDNA ir mūsų DNR testus

Visi DNR testai yra atliekami ISO17025 oficialiai akredituotose DNR tyrimų laboratorijose. Visi testai atliekami su 16 skirtingų genetinių žymeklių - tai užtikrina minimalią paklaidą ir maksimalią sėkmės tikimybę - 99.99%.    

Jei norite aptarti dvynių DNR testavimo reikalavimus, galite susisiekti su mumis tiesiogiai.

 
T_ALT_SERVICES
T_ALT_MENU
LiveZilla Live Chat Software