Contact us

easyDNA now offering mtDNA Tests

mtDNR Testas (X-SV Motinos linijos testas)

MtDNR bandymai naudojami nustatyti, ar du ar daugiau žmonių yra susiję ir dalijasi bendra motinos linija.

MtDNR bandymas remiasi mitochondrijų DNR seka, kuri ateina iš moteriškos giminės palikuonių. Atliekant šį tyrimą, mes galime nustatyti, ar du, ar daugiau žmonių (skirtingos lyties) susiję giminystės ryšiais su savo motinos linija, arba kitaip tariant, patvirtinti ar jie giminaičiai: broliai ir seserys  ir turi tą pačią biologinę motiną.

Kaip ir Y-chromosome, X-SV DNR beveik neturi mutacijų ir lieka nepakitę iš kartos į kartą.

Jei MtDNR testas jums netinka, galite pasirinkti kitą giminystės DNR testą.

Vyrai neturi X-SV,todėl tai perduodama tik iš motinos vaikams.

Kaip užsakyti mtDNR testą?

Žingsnis po žingsnio, šį  mtDNR nustatymo testą labai lengva atlikti namuose.Eikite į Užsakymų  puslapį ir pasirinkite mtDNR nustatymo testą, kur pasirinksite namuose nustatomas DNR tyrimas. Kaina nuo EUR 550,  (Kaina priklauso nuo to kiek asmenų tiriama.) 

  1. Patvirtinkite užsakymą, apmokėdami pateiktą sąskaitą, Jums patogiu ir priimtinu apmokėjimo būdu ir laukite, DNR testui atlikt,i reikiamo rinkinio, kuriame rasite mėginius. Skaitydami mėginių rinkinyje rastą instrukciją, tai padarysite ypač lengvai, tiesiog namuose.
  2. Paėmė mėginius, juos sudėkite į apmokėtą pašto voką ir išsiųskite artimiausiame pašte.

Laboratorija, gavusi Jūsų mėginius atliks tyrimą per  10-12 darbo dienas, nuo DNR pavyzdžių gavimo dienos. Mėginių paėmimo puslapyje  rasite visą reikalingą informaciją, kaip paimti tyrimui reikalingus DNR pavyzdžius.

Aptarkime kartu, ar Jums reikia mtDNR testo (mitochondrijų DNR testas)?

Susisiekite su mumis arba  galite paprašyti, kad easyDNA paskambintų Jums ir mes aptarsime klausimus, susijusius su mtDNR testu. Daugiau informacijos rasite čia:  santykių DNR tyrimai

 
T_ALT_SERVICES
T_ALT_MENU
LiveZilla Live Chat Software