Contact us
Order your Y-Chromosome Test from easyDNA  only 1349Lt

Y Chromosomos testas

Y chromosomos testas (Y STR testas) yra naudojamas siekiant nustatyti, ar vyrai turi tą pačią tėvišką liniją. Šis testas yra labai tikslus ir duoda aiškų Taip arba Ne atsakymą. Y STR tyrimo kaina yra EUR 329.

Y chromosoma yra paveldima ir perduodama per vyrišką liniją iš kartos į kartą. Tai yra gana retai mutuojanti chromosoma ir nesikeičia iš kartos į kartą. Vyrišką liniją galima nesunkiai atsekti, kadangi visi vienos giminės vyrai turės vienodus Y chromosomų modelius (jei jie tikrai vieno kraujo giminaičiai). Svarbu, kad tik vyrai gali pasidaryti Y chromosomos testą, kadangi moterys neturi Y chromosomos.

Kodėl ir kam yra reikalingas Y chromosomos testas?

  • Tais atvejais, kai DNR tėvystės nustatymo tyrimo negalima atlikti,  Y chromosomos testas tarp tariamo tėvo  ir kito tėvo vyriškos lyties giminaičio, gali išspręsti šią problemą.
  • Y chromosomos testas tarp giminaičių, gali padėti patvirtinti biologinius giminystės santykius, jei  iš tos pačios tėvo linijos turės bendrą Y chromosomų modelį,  vyrai bus kraujo giminaičiai
  • Atskirais atvejais vaikai gali išsiaiškinti ar auga su savo biologiniu ar tik su "auginančiu", bet ne "biologiniu" tėvu.

Kaip užsakyti DNR testą?

Naudojant žingsnis po žingsnio šią sistemą,  Y chromosomos DNR nustatymo testą labai lengva atlikti namuose. Eikite į Užsakymų  puslapį ir pasirinkite Y Chromosomos nustatymo testą, kur pasirinkite " namuose nustatomas DNR tyrimas" už  EUR 329. 

  1. Patvirtinkite užsakymą apmokėdami Jums pateiktą sąskaitą,  patogiu ir priimtinu mokėjimo būdu ir laukite DNR testui atlikti reikiamo rinkinio, kuriame rasite mėginius. Skaitydami mėginųu rinkinyje rastą instrukciją tai padarysite ypač paprastai, namų sąlygomis.
  2. Paėmę mėginius, juos sudėkite į apmokėtą pašto voką ir išsiųskite artimiausiame pašte.

Laboratorija gavusi Jūsų mėginius atliks tyrimą per  5-8 darbo dienas, nuo DNR mėginių gavimo dienos. Mėginių paėmimo puslapyje  rasite visą informaciją, kaip paimti tyrimui reikalingus DNR pavyzdžius.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie Y chromosomos testą  susisiekite su mumis  . 

 
T_ALT_SERVICES
T_ALT_MENU
LiveZilla Live Chat Software