Contact us
Order the X-Chromosome Test today, from easyDNA

X Chromosomos testas

X - chromosomos testas yra naudojamas, nustatyti ar seserys išskirtingų motinų turi tą patį biologinį tėvą. Kiekviena moteris turi 23 X chromosomų poras, viena chromosoma, iš kiekvienos XX poros, paveldėta iš motinos, o kita X chromosoma paveldėta iš tėvo. X -chromosomos tyrimo kaina yra EUR 564.

 

Kada yra tikslinga daryti X chromosomos testą?          Užsisakykite DNR testą

  • X chromosomos testas gali būti atliekamas tais atvejais, kai dvi moterys nori patvirtinti ar jos turi tą patį tėvą ir tikrai kilusios iš skirtingu motinų. Jei jų X chromosomos profiliai atitiktų, tada būtų aišku kad šios moterys turi tą patį biologinį tėvą.  
  • Tais atvejais, kai dvi moterys, kilusios iš tos pačios motinos, tačiau nori išsitirti, ar jos turi tą patį tėvą, taip pat galima atlikti šį testą. Tačiau, tai įmanoma tik tuomet, jei yra galimybė paimti motinos DNR mėginį tyrimui. Taip yra todėl, kad pirmiausia turime nustatyti X modelį, kuris buvo paveldėtas iš motinos, tada mes galėsime palyginti antrąjį X modelį, kuris būtų perduotas iš tėvo ir pamatyti, ar šis modelis yra paskirstytas tarp tiriamų moterų (tyrimo metu gautas rezultatas  parodys, ar moterys yra pusiau seserys ar seserys ir pagal tėvą ir pagal mamą). 

Kaip užsakyti DNR testą?

Žingsnis po žingsnio, X chromosomos DNR nustatymo testą labai lengva atlikti namuose.eikite į Užsakymų  puslapį ir pasirinkite X- Chromosomos nustatymo testą, kur pasirinksite namuose nustatomas DNR tyrimas už  EUR 564. 

  1. Patvirtinkite užsakymą, apmokėdami Jums pateiktą sąskaitą,  patogiu Jums mokėjimo būdu. Ir laukite DNR testui atlikti reikiamo rinkinio, kuriame rasite mėginius. Skaitydami, mėginių rinkinyje rast,ą instrukciją, tai padarysite ypač paprastai.
  2. Paėmę DNR mėginius juos sudėkite į apmokėtą pašto voką ir išsiųskite artimiausiame pašte.

Laboratorija, gavusi Jūsų mėginius atliks tyrimą per  15 darbo dienų, nuo DNR pavyzdžių gavimo dienos. Mėginių paėmimo puslapyje  rasite visą informaciją, kaip paimti tyrimui reikalingus DNR pavyzdžius.

Jei reikia daugiau informacijos apie X chromosomos testą galite spausti: DNR giminystės testai,  Arba susisiekite su mumis .  

 
T_ALT_SERVICES
T_ALT_MENU
LiveZilla Live Chat Software