Contact us
STR DNA testing methodology explained.

STR analizė - DNR tyrimo metodologija

DNR tyrimai per STR analizę, siekia nustatyti tikimybę ar du asmenis, sieja bendras DNR, lyginant su žmonių populiacija. Analizė atliekama tiriant didelį DNR taškų skaičių (dar kitaip žinomų kaip  lokusai). Rezultatai gaunami, remiantis statistine analize, siekiant nustatyti tarpusavio ryšio stiprumą tarp dviejų tiriamų.

Atliekant brolių-seserų tyrimą, brolis ir sesuo, žinoma turės panašesnį DNR kodą, lyginant su nesusijusiais asmenimis. Tikri broliai ir seserys, pagal apibrėžimą, turės bendresnę DNR, nei pusbroliai ir pusseserės. DNR brolių-seserų testas įvertina tai, kiek tiriama DNR yra bendra tiriamiesiems ir nustatoma, ar tiriami asmenys yra susiję kaip broliai ir seserys ar ne. Ši DNR tyrimo metodologija yra taip pat taikoma tetų-dėdžių testui ir senelių DNR testui.

Būtina įtraukti kiek įmanoma daugiau tiriamųjų

Kadangi STR testas yra pagrįstas lyginamų bendruoju DNR, todėl rekomenduojama pateikti bet kurių žinomų tėvų DNR mėginius. Tai padės atskirti tiriamų asmenų motinos ir tėvo DNR ir todėl palengvins bendrą DNR identifikavimą ir įvertinimą.

Apsilankykite Kaip interpretuoti DNR giminystės ryšio tyrimo rezultatus puslapį, norint daugiau sužinoti apie tai, kaip suprasti jūsų STR analizės rezultatus.

 
T_ALT_SERVICES
T_ALT_MENU
LiveZilla Live Chat Software