Contact us

Privatumo politika

Įvadas
Prisijunkti ir naudotis šia interneto svetaine, reikia laikantis terminų ir sąlygų, kurias turite atidžiai perskaityti. Naudodamiesi  šia  interneto svetaine Jūs priimate visas žemiau išdėstytas sąlygas ir terminus.

Taikymo sritis
Šis tinklapis nuosavybės teise priklauso easyDNA Limited ir juo gali  naudotis tik asmenys, kurie priima išvardintus terminus ir sąlygas. Nors easyDNA Limited "ėmėsi visų pagrįstų veiksmų, kad užtikrintų šios svetainės  tikslią ir išsamią puslapių informaciją, bet jie negali priisimti jokios atsakomybės netikslumus ar netikslią informaciją.

Informacija, pateikta šios svetainės puslapiuose, gali keistis ir periodiškai atsinaujinti .Tokie pakeitimai ar atnaujinimai gali nesutapti su faktiniais pakeitimais ar atnaujinimais dėl laiko skirtumų,  susijusių su produkto ar paslaugos kaina, todėl pateikta informacija šios svetainės puslapiuose kartais gali būti pasenusi.

easyDNA Limited neprisiima jokios atsakomybės už pateiktos informacijos netikslumus ir naudotis tokia informacija yra Vartotojo pačio rizika ir atsakomybė.

Apsauga
Šis tinklalapis imasi visų atsargumo priemonių, siekiant apsaugoti mūsų vartotojų informaciją. Kai vartotojai pateikia konfidencialią informaciją  interneto svetainėje, jų informacija yra apsaugota tiek internete, tiek už jos ribų.

Atsakomybės apribojimas
Tiek, kiek leidžiama pagal įstatymus, easyDNA Limited neatsako už, bet kokius nuostolius ar žalą, tiesioginę ar netiesioginę, ar pagal sutartį, deliktą, kvazi-deliktinę ar kitaip, kylančią  naudojimosi informacija, kuri yra pateikta šios svetainės puslapiuose.

Sutikdamas naudotis šia svetaine ir skaitydamas   puslapius, jūs šiuo reglamentu besąlygiškai sutinkate, laikyti  easyDNA Limited neatsakingą,  dėl atsakomybės, už bet kokius nuostolius ar žalą, kokia tiesioginę ar netiesioginę, ar pagal sutartį, deliktą, kvazi-deliktinę ar kitaip, kylančią iš naudojimosi  informacija, kuri yra pateikta šios svetainės puslapiuose.

Visos teisės saugomos
Pateikta informacija ir šios svetainės puslapių turinys yra easyDNA Limited autorinės teisės ir negali būti kopijuojami, perduoti, konvertuojami, perrašomi, iššifruoti arba atgaminami be išankstinio rašytinio EasyDNA kompanijos sutikimo.

Taikoma teisė ir jurisdikcija
Visa informacija, pateikta šioje internetinėje svetainėje yra  laikantis  LR įstatymų.

Duomenų apsaugos reikalavimų laikymasis
easyDNA Limited laikosi duomenų apsaugos įstatymų, atsižvelgiant į surinkimo, laikymo, perdirbimo ir asmeninės informacijos atskleidimo reikalavimus ir yra įsipareigojusi laikytis Akto Core duomenų apsaugos principų.

 Jei vartotojai turi kokių nors klausimų susijusių su šia informacija gali susisiekti su mumis el.paštu: info@easydna.lt

 
T_ALT_SERVICES
T_ALT_MENU
LiveZilla Live Chat Software