Contact us
Science behind Prenatal Paternity Test | easyDNA

ŠIUOLAIKINIS MOKSLAS TIK UŽ NENIVAZINIUS DNR priešgimdyvinius tevystes nustatymo BANDYMUS

Mūsų neinvazinis nėščiųjų tėvystės testas gali tiksliai patvirtinti negimusio vaiko tėvystę, bet ne anksčiau kaip 10 nėštumo savaitę. Tyrimas atliekamas iš motinos-nėščiosios kraujo mėginio. Dabar tai įmanoma, nes mokslininkams pavyko aptikti ląstelių vaisiaus DNR, kuris cirkuliuoja motinos kraujyje ir todėl naudojant šį DNR tyrimą, galima nustatyti dar negimusio vaiko genetinius žymenis.

Progresuojant nėštumui vaisiaus DNR kiekis, motinos kraujyje didėja. Vaisiaus DNR būna net ir ankstyvojoje nėštumo stadijoje, bet kiekis yra per mažas, kad būtų atlikta DNR analizė.

DNR analizė, neinvaziniame  priešgimdyviniame tėvystės nustatymo tyrime

Mes, analizuojame tik tuoss DNR, kurie yra laisvose ląstelėse - kitaip tariant DNR yra neprisitvirtinęs vaisiuje, bet laisvai juda kaip ir mūsų DNR atveju. Mobilus, laisvose lastelėse, esantis DNR, nėštumo metu nuolat patenka į motinos kraują.

Mūsų neinvazinis priešgimdyvinis tėvystės nustatymo testas  spausti čia, naudoja tyrimui, laisvuosius DNR junginius, todėl klaidingai atlikti tyrimo tiesiog neįmanoma.

Kitos kompanijos, atlieka tyrimus iš vaisiaus DNR uždarųjų ląstelių (branduolio, vaisiaus DNR). Todėl taip atliekamame tyrime, gali išlikti ir kito vaisiaus DNR. Netgi metai po nėštumo, branduolyje aptinkami senesnio vaisiaus DNR nuo ankstesnio nėštumo. 

Kaip vaisiaus DNR atsiranda mamytės kraujyje?

Vaisiaus DNR migruoja į nėščiosios kraują per placentos sieneles (per placentą  mamytė su būsimu kūdikiu keičiasi maistinėmis medžiagomis, deguonimi ir netgi šalinami tęršalai). Kai mokslininkai gauną gimdyvių kraujo mėginį, jie atskiria motinos plazmą nuo likusio kraujo. Laivieji vaisiaus lastelių DNR ir motinos DNR kaip tik ir randami atskirtoje kraujo plazmoje (plazma yra vienas iš kraujo komponenų). Kadangi ląstelės, be vaisiaus DNR , dažnai yra fragmeninis reiškinys, mokslininkai naudoja techniką, siekiant nustatyti vieno nukleotido polimorfizmo (SNP) ir analizuojami vaisiaus DNR fragmentai, kiti DNR testavimo metodai daugeliu standartinių DNR tyrimų (pvz., Trumpas Tandem pakartoti ar STR ) yra neveiksming,i tiriant laisvųjų ląstelių vaisiaus DNR, kadangi  STR analizei reikalingas nepažeistas DNR.

 

Vaisiaus DNR kiekis sudaro apie 15% motinos kraujo  mėginyje, jei būsima mamytė yra nėščia daugiau nei 12 savaičių.  (jei norite žinoti kelintą savaitę laukiatės Spauskite Čia).

Kodėl mūsų bandymai tokie tikslūs?

Mūsų tyrimo tikslumas remiasi tuo, kad mes analizuojame daugiau nei 300.000 genetinių žymenų per metus, naudojant pažangiausias bioformacines technologijas (bioformatics yra IT ir kompiuterių mokslo taikymas genetikos srityje). Bioformatics naudojamas tiksliai palyginti genetinius spaudinius tariamo tėvo ir vaiko, kurie patvirtina arba paneigia tėvystę.  Jei tariamas tėvas turi  99,9 % genetinių žymenų, reikalingų biologiniam tėvui patvirtinti , palyginus su atsitiktinių asmenų, tėvystė yra patvirtinama. Jei tariamas tėvas atitinka ne daugiau žymenų kaip, bet kokio kito nesusijusio asmens žymenys,  biologininė  tėvystė bus atmesta.  Atsižvelgiant į tai, mūsų tyrimai labai  tikslūs.

Pastaba: nėščiųjų tėvystės testas gali padaryti neaiškią išvadą- rezultatą, jei tariami tėvai yra artimi giminaičiai (pavyzdžiui, broliai). Esant tokiai situacijai, svarbu, kad mes tirtumėm abu įtariamus tėvus.

Užsakyti mūsų priešgimdyvinį tėvystės nustatymo tyrimą

Galite užsakyti  paspaudę čia.

Be,t jei pageidaujate pasitarti dėl tėvystės nustatymo testo, jei vaikas dar negimęs, galite mums paskambinti Kontaktai arba paprašykite, kad mes jums paskambintumėm  Skambuti užsakyti paspaudus čia.  

Pagrindinis puslapis:priešgimdyvinis tevystes nustatymas | Užduodami klausimai | Mėginių surinkimas | Užsakymas

 
T_ALT_SERVICES
T_ALT_MENU
LiveZilla Live Chat Software