Contact us
Prenatal Paternity Testing | Sample Collection

Priešgimdyvinis tėvystės nustatymas: informacija apie mėginių surinkimą

Mūsų, neinvazinis priešgimdyvinis tėvystės nustatymo tyrimas, daromas iš kraujo, todėl reikalingas tiriamos nėščiosios kraujo mėginys.  Šis prisšgimdyvinis DNR bandymas daromas analizuojant vaisiaus DNR, kuris randamas nėščiosios kraujyje.  Mėginiai paimami standartiškai, bet kokioje medicinos įstaigoje arba kvalifikuoto medicinos darbuotojo. Šis bandymas 100% saugus ir būsimai mamytei ir būsimam kūdikiui.

Mėginių surinkimo komplektą gausite užsisakę ir patvirtinę užsakymą; Komplekte rasite visą reikiamą rinkinį. Paimtus kraujo mėginius prašome išsiųsti atgal, sudėję į atgalinį voką su apmokėtomis pašto išlaidomis.

Kokia surinkimo mėginio komplekto sudėtis?

  • Instrukcija, kurioje detaliai  paaiškinta mėginių paėmimo procedūra.
  • 2 x 10-ML Kraujo surinkimo tubelės (KST), skirtos kraujo mėginiu,i kuriame yra vaisiaus DNR. Ši tubelė yra skirta ištirti nėščiosios kraują. 
  • Barkodo lipdukas bus pakuotėje. Prašau jį užklijuoti ant 10-ML tubelės, kurioje bus surinktas nėščiosios kraujas.
  • 1 x 6-ML tubele, kurioje yra kraujo konservantų ir antikoagulianto, žinomo kaip K2-EDTA. Taip pat bus brūkšninio kodo etiketė, kuriuo reikia paženklinti šį vamzdelį. Šis indelis, skirtas tariamo tėvo kraujo mėginiui. 
  • Specialusis Biohazard maišelis su užtrauktuku į kurį reikia įdėti Kraujo mėginius.
  • Dėžutė, pakuotė, grąžinimo lipdukas ir atliekų ženklinimo lipdukas ( transportavimo etiketė kuri pažymi kad siuntinyje yra  biologinių žmonių arba gyvūnų medžiagų,  išmatų, kraujo arba žmogaus audinių).
  • Sutikimo formos (prašome jas užpildyti ir grąžinti su mėginiais)

Kaip surinkti kraujo mėginius ir naudotis mėginių surinkimo komplektu?

Pirma, jums reikės užsisakyti priėmimą pas asmenį, turintis teisę paimti kraujo mėginius. Dėmesio: patys neimkite kraujo, jei neturite tam tikrų žinių. Motina ir tariamas tėvas turės duoti kraujo mėginius (kartu arba atskirai) . Kada kraujas imamas jis turi buti dedamas į surinkimo vamzdelius, kuriuos rasite mūsų rinkinyje.

     2 x buteliukai surinktas kraujas iš motinos;
     1 x buteliuke surinktas kraujas iš tariamo tėvo;

Mūsų buteliukai yra su specialiu tirpalu, kuris padeda išsaugoti mėginius. Dėl šios priežasties, svarbu, kad jūs nenaudotumėt jokio kito kraujui skirto vamzdelio. Ir labai svarbu, kad  mėginius grąžintumėt  iškarto ir nelauktumėt ilgiau nei 1 dienos .

Kada buvo surinkti mėginiai, jums reikia grąžinti mėginius analizei, todėl viską sudėkite i gautą dėžutę ir naudojant mūsų kurjeris išankstinio apmokėjimo grąžinimo etiketę perduokite mėginius kurjeris kurjeriui. Jei atliekate tyrimą klinikose, jums patiems nereikės nieko siųsti, mes patys tai padarysim. 

Jei reikia tirti ne vieną tariamą tėvą, bet kelis:

Tuo atveju, kai antrasis tariamas tėvas yra įtraukiamas į bandymą. Jis bus ištirtas nemokamai, išskyrus papildomą mokestį už bandymui skirtą mėginių surinkimo komplektą. Taip pat, kaip ir aukščiau parašyta, reikia paimti antro tariamo  tėvo kraujo mėginį. Atkreipkite dėmesį, kad motinos kraujo  pavyzdys turi būti renkamas vieną kartą. Mes visada rekomenduojam išbandyti antrą tariamą tėvą, jei yra galimybė.

 DĖMĖSIO SVARBU: atsargumo priemonės

Tai yra labai svarbu, kad jūs suprastumėt, kad testas gali būti neatliktas, jeigu Jus mažiau negu 10 savaičių nėščia. Galite pasitikrinti:  Skaičiuotuvas spausti čia.

Užpildykite sutikimo formas
  atidžiai ir įsitikinkite ar visi reikalingi laukai nepaliekami tušti. Užpildytas formas turite siųsti su paimtais kraujo mėginiais . Jei pamiršite įdėti arba tinkamai užpildyti gali vėluoti tyrimo rezultatai. 

Įsitikinkite, kad naudojate mėginiam surinkti indelius,  kurie yramūsų DNR pavyzdžių surinkinio rinkinyje. Rinkinys buvo specialiai sukurtas, siekiant atlikti nepriekaištingą tyrimą ir gauti 100proc atsakymus. 
 
Jei tariami tėvai giminės (pvz., broliai) tada svarbu, kad abu dalyvautų tyrime. Jei bus tiriami ne abu tariami tėvai, tada tyrimo rezultatai gali būti  neteisingi.

Priešgimdyvinis tyrimas, kada tiriamieji gyvena skirtinguose vietose ar šalyse.

easyDNA yra tarptautinė kompanija, todėl čia neproblema, susisiekite su mumis. Spauskite čia: Kontaktai.

Užsakyti neinvazinį priešgimdyvinį tėvystės nustatymo tyrimą:

Galite užsakyti tyrimą per mūsų Užsakymų puslapį spauskite čia.

Jei reikia daugiau informacijos, susisiekite su mumis paspausdami čia: Kontaktai arba galite paprašyti, kad mes jums paskambintumėm: Spausti čia.

Priešgimdyvinis tevystės nustatymas | Dažniausi klausimai | Mėginių surinkimas | Užsakymas

 
T_ALT_SERVICES
T_ALT_MENU
LiveZilla Live Chat Software