Contact us
Non-Invasive Prenatal Paternity Test | Frequent Questions

Priešgimdyvinis tėvystės nustatymo tyrimas

Dažniausiai užduodami klausimai?

Kas yra priešgimdyvinis tėvystės nustatymo testas?

Terminas neinvazinis reiškia, kad gimdyvės kūnas nepatiria jokių chirurginių pjūvių, nėra duriamos jokios adatos. O Invazinis reiškia: chirurginė operacija ar epiitetiniai dūriai (tokie kaip  amniocenteza arba CVS). Neinvazinis nėščiųjų tėvystės nustatymo testas reiškia, kad galima patikrinti, ar tariamas tėvas yra biologinisar nėra biologinis tėvas. Ir tai atlikti galima  dar negimus kūdikiui per standartinę kraujo paėmimo procedūrą.

Kokia nauda iš tokio tyrimo?

Mūsų  nėščiųjų tėvystės nustatymo testas yra visiškai saugus ir nerizikingas nei motinai, nei būsimam kūdikiui. Toks bandymas santykinai pigesnis ir patogesnis nei invaziniai  (nereikia anestetikų ir invazinio medicininio tyrimo).  Rezultatai gaunami daug greičiau nei su invazinių tėvystės  nustatymo testų, be to, nėra klaidingi dėl buvusių persileidimų ar ankstesnių nėštumų.

Kokia rizika lyginant su Amniocentesis ir/arba Chorionic Villus mėginių paėmimu?

  • Jokios galimybės persileidimui, tiriant neinvaziniu būdu
  • Jokios žalos būsimam kūdikiui, tiriant neinvaziniu būdu
  • Jokio vaisiaus vandenų nutekėjimo pavojaus, kas reiškia pavojų būsimo kūdikio gyvybei (Daugiau galite pasiskaityti American Nėštumas tinklapyje.)

Kaip anksti galima atlikti nėščiųjų DNT tėvystės nustatymo testą, imant mėginius iš kraujo? 

Kad, būtų galima nustatyti, ar galime atlikti nėščiųjų tėvystės testą, pirmiausia turite nustayti, kiek savaičių esate nėščia. Mes galime atlikti DNR tyrimus , tik  prasidėjus 10 nėštumo savaitei - mes nerekomenduojame imti kraujo mėginių anksčiau, nes vaisiaus DNR, esantis motinos kraujyje labai žemo lygio, todėl tyrimas gali nepavykti. Todėl tokį tyrimą rekomenduojame atlikti, tik kada prasideda 10 nėštumo savaitė ar vėliau.   

Kiek savaičių aš jau esu nėščia?

Norėdami apskaičiuoti dieną, kada pastojote,  jums reikia žinoti, pirmąją dieną nuo jūsų paskutinių mėnesinių dienos (pmd). Kada žinote, pirmą dieną jūsų paskutinių mėnesinių dienos, tikėtina, kad jūsų pastojimas kažkur 2 savaičių laikotarpyje nuo tos datos (pmd). Tada pridėkite 9 mėnesius, tai ir bus jūsų preliminari gimdymo data.

Galite pasinaudoti nėštumo skaičiuotuvas, kad išsiaiškintumėt jums rūpimas datas. Taip pat, mes visada rekomenduojame pasikonsultuoti su ginekologu arba šeimos daktaru, atsiminkite kad skaičiuotuvas apskaičiuoja tik preliminarią gimdymo datą, nereiktų jos laikyti kaip labai tikslios gimdymo datos.

Ką aš rasiu mėginių surinkimo komplekte? Kaip surinkti DNR mėginius?

Rinkinyje rasite viską ko tik gali prireikti jūsų DNR mėginių  surinkimu. Kaip ir iš ko susideda rinkinys eikite į  mėginių surinkimo puslapį (čia spausti).

Mėginiai renkami naudojant standartinį kraujo paėmimą. Jei patys neturite tinkamo išsilavinimo prašome kreiptis į savo medicinos įstaigą arba kvalifikuotą medicinos slaugytoją, kad paimtų kraujo mėginius. Arba pasitarkite su savo šeimos gydytoju.

Per kiek laiko gausiu rezultatus?

Mes atliksime tyrimą per labai trumpą laiką: 7-10 darbo dienų nuo mėginių gavimo į laboratoriją dienos. Atminkite, kad tokie dalykai kaip neteisingai paimti mėginiai ar trūkstami dokumentai gali įtakoti,  atlikti tyrimus ir pateikti rezultatus, laiku. 

Kokia kaina tokio tyrimo?

Toks tyrimas kainuoja 4000LT tiriant nėščią būsimą mamą ir numatomą tėvą. Į kainą įskaičiuoti visi siuntimo kaštai, visi tyrimo mėginių komplektai ir laboratoriniai tyrimai. Užsakyti tyrimą:  spausti čia.

Ar yra kokių papildomų išlaidų?

Papildomos išlaidos gali sudaryti mokestis už tyrimui skirto kraujo paėmimo slaugytojai ar šeimos gydytojui.

Kokie apmokėjimo būdai galimi už tyrimą?

Mes, priimam įvairiausius mokėjimo būdus, įskaitant online mokėjimus, kredito korteles, paypal, pavedimus, western union, daugiau pasiskaitykite  Spausti čia puslapyje.

Galime pasiūlyti ir sumokėti pusę sumos 2000Lt. anansą, kada gausime avansą išsiųsime jums mėginių surinkimo komplektą. Likusią sumą galėsite sumokėti, kai laboratorija gaus jūsų mėginius. Bet laboratorija nepradės bandymo kol nebus pilnai atsiskaityta už tyrimą.

Kokiu tikslumu atliekami bandymai?

Jei tyrimas pavyksta ( t.y. laiku ir teisingai paiimti kraujo mėginiai)  tėvas nustatomas 99,9proc tikslumu. Bet, kartais jei tikslumas mažesnis nei 95proc., mes rekomenduojame atlikti pakartotiną bandymą, gimus kūdikiui. 

Svarbu pažymėti, kad dėl genetinio giminaičių panašumo, mėginiai iš visų tariamų tėvų yra būtini, jei tariami tėvai yra susiję vienas su kitu. Pvz galimi tėvai yra broliai, ir jūs norite sužinoti kas yra tikrasis biologinis tėvas.  Tada imamas papildomas mėginys iš kito numatomo biologinio tėvo, papildomas mokestis yra 499Lt (į kainą įeina mėginių surinkimo komplektas, pašto paslaugos). 

Kaip užsakyti priešgimdyvinį tėvystės nustatymo testą?

Galite užsisakyti : spauskite čia.

Ar priešgimdyvinis tėvystės testas gali nustatyti būsimo kūdikio lytį?

Toks tyrimas nenustatys būsimo kūdikio lyties. Mes rekomenduojame kitą lyties nustatymo tyrimą: Spausti čia , kuris 99% tikslumus nustatys kūdikio lytį (berniukas ar mergaitė).

Ar buvę nėštumai ir persileidimai gali įtakoti tyrimo rezultatus?

Vaisiaus DNR yra pašalinamas iš motinos kraujo per keletą valandų. Taigi tai neįtakos mūsų tyrimo rezultatų.

Ar nekils jokių problemų siunčiant kraujo mėginius?

Pakuotės ir dėžutės turi visus reikalingus ženkinimus, todėl neturėtų kilti jokių problemų. Taip pat rekomenduojame paimtus kraujo mėginius išsiųsti kuo skubiau, nelaikyti jų namuose.

Ar yra pinigų grąžinimo galimybė?

Kartais būna situacijų, kada prašoma gražinti pinigus už atliktus bandymus, todėl rekomanduojame atidžiai perskaityti mūsų Salygas ir sąvokas.

Pagrindinis priešgimdyvinis DNR tyrimo puslapis  |  Dažniausi klausimai?  |  Mėginių surinkimas   |  Užsakymas

 
T_ALT_SERVICES
T_ALT_MENU
LiveZilla Live Chat Software