Contact us
Prenatal Paternity Testing easyDNA

Priešgimdyvinis tėvystės nustatymo testas

Jūsų žmona ar draugė laukiasi ir jums kyla įtarimas, kad kūdikis ne jūsų?!  Kam laukti devynis mėnesius, atsakymą galite sužinoti jau dabar! Arba nesate tikra, kas būsimo kūdikio tėvas? Tą taip pat galite išsiaiškinti nedelsiant.

EasyDNA didžiuojasi galinti pasiūti visiškai saugų, naują neinvazinį priešgimdyvinį tėvystės nustatymo testąKiti Įprasti  mėginių paėmimo metodai iš gimdyvių, pavyzdžiui, Amniocenteza turi tam tikrą riziką, tačiau mūsų nėščiųjų tyrimas visiškai saugus. Šis itin modernus nėščiųjų tyrimo testas gali nustatyti tėvystę  99.99% * tikslumu.

Mes patvirtiname, arba paneigiame tėvystę, paimdami kraujo mėginius iš besilaukiančios mamos ir tiriamo tėvo.

(*) jei yra tikimybė, kad tariamo tėvo DNR sudaro genetinius žymenis, reikalingus biologiniam tėvui yra didesnis nei 99,9%, palyginant su atsitiktiniais asmenimis, daroma išvada kad tėvystės testas teigiamas. Jei tariamo tėvo DNR žymenys atitinka ne daugiau nei nesusijusiam asmeniui priklausomi DNR žymenys, daroma išvada kad tėvystė negalima).

Kas yra neinvazinis priešgimdyvinis DNR  tėvystės nustatymo testas?

1.  Testas yra visiškai nerizikingas. Mes analizuojame, tik vaisiaus DNR, randamą motinos kraujo mėginyje,  kuris paimamas iš mamos. Dabartiniai  mėginių paėmimo metodai, kuriuos siūlo kitos medicininės įstaigos, pavyzdžiui, Amniocenteza ir chorioninio villus  (CVS) yra invaziniai ir gali pakenkti  vaisiui, sukeldami negimusiam kūdikiui riziką arba sukelti persileidimą.

2.  Mūsų DNR nėščiųjų tėvystės nustatymo testas, lyginant su kitais (amniocentesis or Chorionic Villus Sampling) užima labai mažai laiko, yra daug pigesnis ir labai paprastai atliekamas.

3.  Mūsų testas nereikalauja specialistų (Akušerių ar ginekologų) pagalbos, o pvz. Amniocentesis ir CVS yra medicinos tyrimas priskiriamas operacijų kategorijai.

4.  Kadangi, mes naudojame tyrimams laisvųjų ląstelių DNR, kuris yra motinos kraujyje, todėl rezultatai nėra klaidingi, rezultatų neįtakoja ankstesni nėštumai ar buvę persileidimai. Svarbu pažymėti, kad mes naudojame laisvųjų ląstelių vaisiaus DNR, ir mūsų nėščiųjų tyrimas yra kur kas tikslesnis ir patikimesnis nei kitų neinvazinių tyrimų, kurie naudoja, visą DNR, uždarytą ląstelėje (branduolį, vaisiaus ląstelių).  Spauskite čia Mokslinis bandymas esant nėščiai mamai, kad suprastumėt, koks svarbus šis aspektas yra.  

Kaip toks tyrimas atliekamas?

Mokslininkams jau seniai žinoma, kad vaisiaus DNR, randamas motinos kraujyje nėštumo metu. Naudojant moderniausias technologijas, mes galime išskirti vaisiaus DNR iš motinos kraujo plazmos ir analizuojant 300000 genetinių žymenų pagalba,  nustatyti tėvystę. Todėl, mes tiksliai galime patvirtinti arba paneigti tėvystę. Tai daro mūsų tyrimą pačiu tiksliausiu visame pasaulyje iš visų neinvazinių nėščiųjų tėvystės nustatymo testų!

Kokia kaina tokio tyrimo ir kada galima jį atlikti?

Jūs galite atlikti tyrimą ne anksčiau kaip 10 nėštumo savaitę ir džiaugtis rezultatais vos po 7-9 darbo dienas, nuo mėginių gavimo į laboratoriją dienos. Norėdaos sužinoti, kaip apskaičiuoti savo nėštumo terminą, skaitykite mūsų  DUK.

Neinvazinio tyrimo kaina EUR 1899.

Užsisakykite DNR tyrimą

Užsisakykite testą šiandien! Jūsų tyrimui skirtas komplektas bus išsiųstas, patvirtinus Jūsų užsakymą.

Norėdami daugiau sužinoti apie tai, peržiūrėkite mūsų: Dažniausiai Užduodami klausimai ?

Jei norite pasikalbėti su mumis, apie atliekamus tėvystės nustatymo tyrimus,  paprašykite, kad mes jums paskambintumėm arba susisiekite su mumis tiesiogiai.

Pavyzdžių surinkimas  | Mokslas apie testus | Užsakymo priėmimas

 
T_ALT_SERVICES
T_ALT_MENU
LiveZilla Live Chat Software