Contact us
easyDNA Ireland introduces genetic profiling services for DNA art.

Suasmenintas DNR menas - jūsų DNR profilio kūrinys

Jūsų suasmenintas DNR menas yra prieinamas Lietuvoje! Mes visi turime unikalų genetinį kodą, kuris mus atskiria vieną nuo kito. Naudojant naujausią DNR išskyrimo ir analizavimo technologiją, dabar jau įmanoma sukurti meninį paveikslą, naudojant genetinį atvaizdą. Jums nebereikia būti profesionaliu dailininku, kad sukurtumėte savo šedevrą!

Kaip yra sukuriamas DNR menas?

Mėginiai yra surenkami burnos šepetuku ir ištiriami laboratorijose, naudojant PGR (polimerazės grandinės reakciją). Koncentruota ir padauginta DNR yra dedama į gelinę matricą, kad būtų atlikta elektroforezė. Per gelį tenkanti elektros srovė priverčia neigiamai įsielektrinusią DNR judėti teigiamo elektrodo link. Galutinis rezultatas yra raštas, matomas DNR meno kūrinyje.

Ieškote tobulos, neužmirštamos dovanos?

Nerandate tinkamos dovanos? Štai jums pasiūlymas - asmens DNR meninė interpretacija. Nesvarbu kokia proga, išskirtinė dovana visada bus įvertinta.

Meno kūrinys, kuris iš tikrųjų esate JŪS

Jūsų suasmenintas DNR paveikslas gali būti panaudotas keliais būdais. Nesvarbu, ar norite jį panaudoti kaip savo Facebook'o profilio nuotrauką, ar paveikslą ant sienos easyDNA visada pasirūpins savo klientu ir pasiūlys tobuliausią sprendimą.

Pasirinkite:

Nesvarbu, kokį būdą pasirinksite, galite užsisakyti savo meninį DNR vaizdą paspausdami bet kurią iš šių nuorodų. Jei jums kyla klausimų, susisiekite su mumis dabar. Mes suteiksime visą mums prieinamą informaciją ir surasime geriausią sprendimą. 8 metai tarptautinės DNR tyrimų patirties garantuoja nepreikaištingą kokybę jūsų asmeniniam DNR meno kūriniui. 

 
T_ALT_SERVICES
T_ALT_MENU
LiveZilla Live Chat Software