Contact us
How to interpret your DNA paternity testing result.

Jūsų tėvystės nustatymo DNR tyrimo rezultatų supratimas

Kai gausite tėvystės testo resultatus, jūs dažniausiai turėsite įtikinamą rezultatą. Rezultatas bus arba patvirtintas, kad tariamas tėvas "atmestas" kaip biologinis tėvas su tėvystės 0% tikimybe. Arba kita vertus, rezultatas bus patvirtintas, kad tariamas tėvas yra biologinis tėvas su 99,99% + tikimybe. Bandymas remiantis 15 atskirų genetinių žymenų analize. Kiekvienas žymeklis analizuojamas su gautu tėvystės indeksu. Visų rodiklių derinys bus naudojamas nustatyti Kombinuotąjį tėvystės indeksą (KTI). 

Kas yra kombinuotas tėvystės indeksas (KTI)?

Kaip, paaiškintaankščiau, kombinuotas tėvystės indeksas (KTI) gaunamas lyginant tėvystės indeksą su kiekvienu bandomu genetiniu žymeniu . KTI todėl atstovauja tėvystės tikimybę ir kuri gaunama remiantis pagrindu, kaip bendrai genetinės informacijos randama jūsų tyrime-analizėje lyginant su bendra populiacija. Kaip galite pamatyti mūsų mėginio rezultatų pavyzdyje, tiek KTI , tiek tėvystės tikimybė yra rodomi testų atsakymų rezultatuose.

DNR testų rezultatai daug detaliau

Kai mėginius atsiučia kientas, jie pradedami analizuoti, DNR gauta medžiaga analizuojama  įvertinant specifinus chromosomų regionus, kadangi skiriasi jų ilgis, lyginam vieną asmenį su kitu. Kiekvienas iš šių svetainių yra vadinamas lokusu ir mūsų DNR testas remiasi šešiolikos šių lokusų analize. Tyrimai šių specifinių lokusų parodė, kad yra daug įvairaus dydžio fragmentų (aleliai), susijusių su kiekvienu lokusu, kad sukelti mūsų unikalią DNR.

DNR testu rezultatai pabrėš, kairėje kolonoje kiekviename iš 16 lokusų, kurie buvo ištirti. Kiekvienas asmuo turi dvi kopijas chromosomų, kiekvieną paveldėja iš abiejų tėvų. Kiekviename lokuse pateikti du skaičiai (arba vienas tuo atveju, kai aleliai vienodi (homozigotinis), atstovausiantis alelio dydį.

Taigi, pavyzdžiui, jei vaikas turi du alelius ženklinamus kaip 16 ir 19, ir motina turi du alelius pažymėtus 16 ir 18, tada vaikas bus paveldėjęs 16 alelį iš motinos ir 19 alelį iš tėvo. Todėl tariamas tėvas bandomas tėvystės patvirtinimo metu turi turėti šį alelį, jeigu bandomas tėvas turi 19alelį, tada patvirtinta, kad biologinis tėvas yra tiriamasis tėvas. Šis palyginimo procesas atliekamas kiekvieno lokuso bandymo metu.

Jei tariamas tėvas neturi atitikimo alelio, kiekviename išbandytame lokuse, tada jis negali būti patvirtintas kaip biologinis tėvas. Tėvystės procentais tikimybė bus 0%, nes nėra jokių šansų, kad jis yra biologinis tėvas. Kita vertus, jei tiriamo tėvo išbandytuose lokusuose yra visose alelių atitikimas, bus patvirtinta, kad jie yra susiję, ir jei viršija, tada 99,9% + tikimybė, kad tiriamasis yra biologinis tėvas.

 
T_ALT_SERVICES
T_ALT_MENU
LiveZilla Live Chat Software