Contact us
Obtain your electropherogram from easyDNA

Elektroferograma

easyDNA dabar siūlo jums puikią galimybę gauti savo asmeninę elektroferogramą, kuri papildytų jūsų DNR testo rezultatus. Jūsų DNR testą gali papildyti duomenys iš laboratorijos, kuriuose būtų matoma jūsų individuali DNR seka.

Elektroferograma. Kas tai?

Elektroferograma yra grafinis duomenų atvaizdavimas, gautų tiriant DNR seką. Elektroferograma gali būti naudojama pateikiant gautus rezultatus iš:

  • Tėvystės nustatymo testo
  • DNR sekos tyrimo
  • Genetinių žymenų tyrimo
  • Genealoginio DNR testo

DNR sekai yra būdinga smailios ar aukštos viršūnės, kaip matyti iš pateikto paveikslėlio. Šis grafikas yra unikalus kiekvienam individui, ir priklausomoi nuo jūsų DNR sekos. easyDNA suteikia jums galimybę gauti unikalų ir modernų DNR informacijos atvaizdavimą, tinkamą saugoti ilgiems metams.   Šiuo metu elektroferogramą mes siūlome tik tėvystės ir giminystės tyrimams.

Atidarius žemiau esantį elektroferogramos pavyzdžio paveikslėlį, pamatysite, kaip atrodytų elektroferograma, užsisakius DNR tyrimą.

Example of an electropherogram

Kaip užsisakyti?

Perkant DNR testą, jūs turėsite galimybę papildomai užsisakyti savo elektroferogramą. Pasirinkus norimus DNR nustatymo testus, jums reikia nurodyti, kad papildomai norite gauti ir elektroferogramą. Pasirinkus šią galimybę, papildomas mokestis bus įtrauktas į jūsų galutinę kainą. Užsakymas bus automatiškai įregistruotas mūsų sistemoje, kartu su jūsų elektroferogramos prašymu. Užsisakius elektroferogramą DNR seka bus pateikiama kiekvieno asmens, dalyvaujančio atliekant DNR tyrimą.

Kiek tai kainuoja?

Elektroferogramos kaina yra EUR 60 litu už DNR tyrimą. Į šią kainą įeina ir popierinės kopijos atsiuntimas į užsakymo metu nurodytą pašto adresą.

Kokiu būdu gausiu elektroferogramą?

Elektroferograma bus išsiųsta kaip elektroninio laiško priedas kartu su savo DNR testo rezultatais. Be to, galite paprašyti popierinės kopijos, kuri bus siunčiama paštu.

Mano DNR tyrimas jau buvo atliktas. Ar dar galiu užsisakyti elektroferogramą?

jei easyDNA atliko DNR tyrimą, tuomet galite paprašyti savo elektroferogramos net ir tuomet jei DNR tyrimas jau buvo atliktas! Jeigu jau esate mūsų klientas, norėdami užsisakyti elektroferogramą, atsiųskite savo prašymą kartu su savo vardu ir pavarde ir / arba DNR tyrimo informaciniu numeriu į šią elektroninio pašto dėžutę:

info@easydna.lt

 
T_ALT_SERVICES
T_ALT_MENU
LiveZilla Live Chat Software