Contact us
DNR Tevystes nustatymo tyrimas - Click Here to Contact Us

DNR TĖVYSTĖS NUSTATYMO TESTAS (tiriamas vaikas ir tėvas)

Tarptautinė genetinių tyrimų kompanija EasyDNA atliks jums tikslų ir patikimą tėvystės tyrimą už prieinamą kainą. Ši tarprtautinė kompanija siūlo tėvystės nustatymo testą, kuris gali būti naudojamas asmeniniais tikslais, teisės ir emigracijos tikslais. Visi DNR tyrimai atliekami tarptautiniu mąstu, akredituotose  ISO17025 DNR tyrimų laboratorijose DDC ir GTL. Šios tarptautinės kompanijos oficialūs atstovai Lietuvoje  UAB "Purepro LT" (EasyDNA LT)

DNR tėvystės nustatymo testo kaina (tiriamas vaikas ir tėvas) yra tik EUR 199 (perkant internetu, kaina klinikoje gali skirtis). DNR mėginių surinkimas yra labai paprastas, atliekamas namų salygomis, naudojant DNR mėginių rinkinį, kurį išsiųsime mes  Jums paštu. Rinkinio komplektas bus siunčiamas Lietuvos paštu  mūsų biuro Lietuvoje ir  jį gausite per 1-2 darbo dienas. Rinkinyje rasite viską, ko Jumsprireiks surinkti savo bei vaiko, DNR pavyzdžius. Čia pateikta išsami informacija apie tai, kaip naudoti gautą testo rinkinį:  DNR testo surinkimo rinkinys (spausti čia).

Tėvystės nustatymo tyrimas, vidutiniškai atliekamas per 7- 9 darbo dienas, skaičiuojant nuo datos, kai gaunami Jūsų DNR mėginiai į laboratoriją.

Visiškai normalu, kad klientai, kuriems reikalingas tėvystės testas dažnai jaučia baimę ir nerimą. EasyDNA LT klientų aptarnavimo komanda buvo  apmokyta, kad padėtų Jums kuo tiksliau pasirinkti labiausiai jūsų poreikius atitinkantį DNR tyrimą. Jei nesate tikri, kuris tyrimas Jums reikalingas, galite bet kada kreiptis dėl pagalbos, ir mes nedelsiant su Jumis susisieksime.  Užpildyti formą nemokamam skambučiui? (spausti čia)

Pilnas sąrašas tėvystės nustatymo testų. 

EasyDNA siūlo patikimus ir nebrangius DNR tyrimus, apačioje išvardinta keletas tyrimų, kuriuos  EasyDNA taip pat Jums siūlo:

Kaip atlikti DNR testą

Galite užsisakyti testą internetu, paspauskite toliau aprašytą mūsų UŽSAKYMO puslapį. Arba, bet kada galite su mumis susisiekti  Kontaktuose nurodytais telefonais ir gauti daugiau informacijos apie atliekamus testus.

Namuose atliekamas tėvystės nustatymo testas

Namuose atliekamas DNR tėvystės nustatymo testas kainuoja tik EUR 199 ( perkant internetu, kaina klinikoje gali skirtis). Tėvystės nustatymo, namų sąlygomis, sistema suteikia galimybę ištirti galimą tėvą ir vieną vaiką (motiną nebūtinai), o testo rinkinį sudaro reikmenys, skirti iki trijų tiriamųjų. 

EasyDNA rekomenduoja, tirtis optimaliu testu, tai yra ištirti galimą tėvą, motiną ir vieną vaiką, toks testas kainuoja EUR239, toks tyrimas bus žymiai patikimesnis.

Jei norite DNR tyrimui pateikti kitus pavyzdžius, nei yra standartiniame rinkinyje (pvz., plaukų, kraujo, spermos, nuorūkų) apsilankykite mūsų pavyzdžių skyriuje.

Visi gauti DNR testai,  tiriami akredituotoje ISO17025 standartais laboratorijoje. Taip pat ši laboratorija yra vienintelė, akredituota pagal A2LA; GTL; MOJ UK bei NATA. 

Tėvystės nustatymo sistema – tai 20 žymenų DNR testas – galingiausias standartinis DNR testas, siūlomas rinkoje. Tarp 20 mūsų tiriamų genetinių žymenų yra 13 žymenų, kuriuos naudoja teisėsaugos institucijos, tirdamos asmenų DNR. Tėvystės nustatymo tyrimų rezultatai gaunami net 99,999% tikimybės tikslumu.

EasyDNA  garantuoja visišką konfidencialumą, atliekat, bet kurį DNR tyrimą!

Jei, reikia daugiau informacijos, apie DNR tyrimus prašau apsilankykite dažniausiai užduodamų klausimų puslapyje:  DUK (spausti čia) .

DNR Tėvystės nustatymo tyrimą jau galite įsigyti ir Gintarinių bei Norfos vaistinių tinkle (klauskite vaistininko)
Gintarine vaistine

 
 
 
T_ALT_SERVICES
T_ALT_MENU
LiveZilla Live Chat Software