Contact us
easyDNA Lietuva now offering you Infidelity DNA Testing services

Partnerių išdavystės DNR testas. Kankina nuojauta, kad partneris Jums neištikimas.... Atsakyk į šį klausimą jau dabar.

Neištikimybės DNR tyrimai yra nauja paslauga, kurią siūlo easyDNA. Šis tyrimas skirtas patvirtinti arba išsklaidyti įtarimus apie tai, ar jūsų partneris yra jums neištikimas.
Daugiau informacijos rasite www.dnrcentras.lt internetiniame puslapyje.

Kokių tipų pavyzdžai gali būti tyrimų objektai?

EasyDNA, ga atlikti DNR tyrimus iš įvairiaus  pavyzdžių. Bandymai atliekami labai konkurencingomis kainomis. Norėdami daugiau sužinoti apie diskretišką pavyzdžių ir sėkmės rodiklį, rekomenduojame išanalizuoti mūsų puslapį:  teismo ekspertizės DNR tyrimų paslaugos.

Dažniausiai pateikiami mėginiai: plaukai, apatinis trikotažas, patalynė, audiniai ir prezervatyvai. Tyrimas gali būti atliekamas,iš bet kurio išvardinto pavyzdžio.

Pavyzdžio kokybė yra labai svarbus sėkmės rodiklis, siekiant išgauti DNR, tad kuo mažiau užterštas mėginys, tuo labiau tikėtina, kad DNR tyrimas bus sėkmingas. Nors turime aukštas normas sėkmės DNR ekstrakcijai, mes niekada negalime garantuoti 100% sėkmės rodiklio. Gali atsitikti ir taip, kad pateiktame mėginyje nėra jokio DNR.

Ką galiu sužinoti atlikęs DNR neištikimybės testą?

  • Žmogaus ar ne žmogaus medžiaga: testas gali nustatyti, bet kokias įtartinas dėmes ant daiktų, tokių kaip apatiniai, ar tai yra žmogaus dėmės, ar ne. Žmogaus DNR bus patvirtinta pilnavertė, dalinė ar mišri.  (tai yra ar DNR bus tik jūsų ir Jūsų partnerio ar dar ir trečio asmens.)
  • Kelių lyčių testavimas: bus atsakyta į klausimą, ar įtartini biologiniai mėginiai moteriškos arba vyriškos lyties donoro (arba tiek mišrių profilių atveju). Per XX ir XY chromosomų identifikavimą, DNR tyrimai gali patvirtinti donoro lytį.
  • Identifikuoti donorą:  ar DNR ant mėginių atitinką žmogaus DNR, kurį tiriame. 

Pasitarkime apie testus

Plačiau apie DNR neištikimybės nustatymo paslaugas galite pasitarti susisiekę su mumis, Susisiekite su mumis  arba paprašykite, kad mes jums paskambintumėm prašau paskambinkit man.

 
T_ALT_SERVICES
T_ALT_MENU
LiveZilla Live Chat Software