Contact us
Blue iGEL from easyDNA Ireland

iGEL DNR Paveikslai – atrask savyje menininką!

Jūsų genetinis DNR profilis yra toks pat unikalus kaip ir jūs. DNR paveikslų dėka dabar jau įmanoma tai grafiškai atvaizduoti suasmenintame iGEL DNR paveiksle. EasyDNA siūlo galimybę suteikti savo aplinkai išskirtinį prisilitiemą bei suasmeninimą. iGEL gali būti pritaikytas įvairiai; Paverskite savo individualų genetinį kodą į spalvotą paveikslą ir pasikabinkite jį namie, darbe ar užsidėkite jo atvaizdą ant kompiuterio.

 

DNR iGEL sujungia genetiką ir meną

Mes galime sukurti jūsų DNR šabloną, ištirdami paprastą burnos DNR mėginėlį. Toks šablonas yra perkeliamas į skaitmeninę laikmeną, kaip aukštos rezoliucijos skaitmeninis failas. Be to, už nedidelę papildomą kainą mes galime jį atspausdinti kaip rafinuotą DNR plakatą. Aplankykite užsisakymo puslapį, jei susidomėjote. Jei norite DNR profilio, atspausdinto ant drobės, apsilankykite čia.

Būkite originalūs - iGEL yra tobula dovana

Dovanos išrinkimas žmogui, turinčiam viską, gali būti varginantis užsiėmimas. iGEL yra tobula ir nenuvalkiota idėja draugams arba artimiesiems. Padovanokite jiems unikalią dovaną, kuria jie mėgausis dar daug metų.

Žvelgiant iš kitos pusės, tai gali būti originalus palikimas... palikite savo vaikams tai, kas primins jus!

igel greenRed banner Blue banner

Kaip yra sukuriamas iGEL?

Jūsų DNR profilis yra jūsų originalus kodas. Genetika ir menas susijungė tam, kad išreikštų jūsų išskirtinumą. Susikurkite savo paveikslą su arba be vardo viršuje, iGEL gali būti modifikuojamas pagal užsakymą.

Naudojant oralinį šepetėlį yra paimamos skruosto ląstelės ir atsiunčiamos mums. Mėginį galime atsiųsti į bet kurią pasaulio šalį. Jei norite sužinoti daugiau apie mėginių paėmimą - aplankykite mėginių ėmimo gidą.

DNR išskyrimą ir analizę atlieka specialistai, dirbantys mūsų ISO 17025 akredituotose laboratorijose. Šie žmonės garantuoja jūsų iGEL paveikslo autentiškumą. Tyrimas yra atliekamas naudojant naujausią įrangą ir laikantis aukščiausių standartų. Mūsų paslaugos yra 100% patikimos ir konfidencialios - po tyrimo jūsų atsiųsti mėginiai yra sunaikinami.

Jūsų iGEL paveikslas bus paruoštas per 2-3 savaites. Dauguma įmonių tokį projektą atlieka per 6 savaites, o mes didžiuojamės greitai aptarnautais ir patenkintais klientais.

Kaip galima savo genetinį kodą paversti asmeniniu meno kūriniu?

iGEL DNR paveikslas gali būti nupirkas tiesiai per mūsų tinklalapį. Jums tereikia:

  1. Užsisakyti testą

  2. Pasirinkti dydį, spalvą

  3. Perbraukti šepetėliu per savo vidinę žando pusę

  4. Atsiųsti mėginį į laboratoriją

Jei susidomėjote mūsų pasiūlymu, prašome eiti į užsisakymo puslapį. Aplankykite spausdinamo DNR meno puslapį, kuriame rasite daugiau informacijos bei galimybių.

Jei jau turite DNR profilio duomenis?

Jei jau turite savo DNR profilio duomenis iš seniau darytų tyrimų, nėra jokio reikalo darytis naują. Mūsų laboratorija gali panaudoti jūsų duomenis, kad sukurtų jūsų asmeninį iGEL paveikslą. Jei esate pas mus kada nors užsakęs paslaugą ir norite užsisakyti iGEL, tai paprasta! Susisiekite su mumis dabar ir mes sukursime jūsų asmeninį DNR paveikslą tik jums. Kaina nuo EUR 170

 
T_ALT_SERVICES
T_ALT_MENU
LiveZilla Live Chat Software