Contact us

 

 Health DNA test for Skin Cancer in Ireland

Odos vėžio genetinio polinkio nustatymo tyrimas

Odos vėžys yra išorinių odos ląstelių (epidermio) vėžys, kurį netgi galima matyti plika akimi. Epidermis yra apsauginis, nuolat besilupantis, kūno sluoksnis.

Odos vėžį medikai skirsto į tris klases pagal tai, iš kokios ląstelės vėžys išsivysto. Odos vėžys bendrai dalinamas į pamatinių ląstelių, kubinių ląstelių karcinomas ir melanomą. Pamatinių ląstelių karcinoma pasireiškia vietose, neapsaugotose nuo saulės, ypač ant veido. Ji dažniausiai lengvai gydoma chirurginiu arba chemoterapiniu būdu. Kubinių ląstelių vėžys plinta taip pat lėtai ir yra lengvai išgydomas, o melanomos plinta greitai ir kai kuriais atvejas gali būti mirtinos.

Simptomai

Odos vėžys vystosi saulės spiginamose vietose (galva, veidas, lūpos, ausys, kaklas, krūtinė, rankos, kojos). Tačiau pasitaiko atvejų, kuomet ši liga pasireiškia ir ant delnų, po nagais, tarpupirščiuose, genitalinėje srityje. Vėžiniai dariniai ant odos gali atsirasti staiga arba vystytis iš lėto. Auglio išvaizda priklauso nuo jo tipo.

Kas sukelia odos vėžį?

Odos vėžio auglių atsiradimas yra susijęs su keliais veiksniais. Šviesi oda, nudegimai saulėje, daug laiko praleisto po saule, apgamai, šeimos narių ar asmeniniai susirgimai odos vėžiu, nusilpusi imuninė sistema yra veiksniai galintys nulemti odos vėžio atsiradimą.

Susisiekite su easyDNA ir užsisakykite savo genetinio polinko ligoms testą dabar!

easyDNA siūlo galimybę nustatyti savo genetinį polinkį įvairioms pavojingoms ligoms, tokioms kaip širdies ir kraujagyslių ligos, vėžys, cukrinis diabetas ir nutukimas. Gavę savo rizikos ataskaitą galėsite planuoti gyvenimą užkirsdami kelią ligoms, galinčioms sukelti didelių problemų. Jei susidomėjote, užsisakykite spausdami žemiau esančias nuorodas.

Užsisakyti dabar  |  Grįžti į ligų sąrašą  |  Susisiekite su mumis

 
T_ALT_SERVICES
T_ALT_MENU
LiveZilla Live Chat Software