Contact us
Health DNA testing for Rheumatoid Arthritis in Ireland

Tyrimas genetiniam polinkiui reumatiniam artritui nustatyti

Reumatinis artritas yra lėtinė liga, kurią sukelia sąnarių uždegimas. Ši liga taip pat gali sukelti aplinkinių audinių bei organų uždegimą. Autoimuninės ligos yra sutrikimas, kuomet organizmo imuninė susitema atsisukaa prieš jį patį. Reumatinio artrito metu imuninė sistema puola sąnarius, sukeldama uždegiminę reakciją. Dėl to reumatinio artrito pacientas kenčia nuo sąnarių sąstingio ir skausmo. Šis sutrikimas gali privesti prie ilgalaikio sąnarių pažeidimo, sukeliančio nuolatinį skausmą ir net negalią.

Reumatinis artritas gali užpulti bet kokiame amžiuje, tačiau dažniausiai ši liga prasideda 30 - 50 metų amžiaus. Kaip ir dauguma autoimuninių ligų, reumatinis artritas dažniau pasitaiko moterims, du ar tris kartus dažniau nei vyrams. Be sąnarių skausmo, ši liga dar gali sukelti viso organizmo nuovargį ir karštinę.

Reumatinis artritas yra lėtinė liga ir savaime dažniausiai pati nepraeina. Dažnai stebimi būklės pablogėjimai. Reumatinis artritas yr asisteminė liga, todėl ji gali paveikti visą organizmą.

Kokie yra reumatinio artrito simptomai?

Reumatinio artrito simptomai dažniausiai yra: 

1. Raumenų ir sąnarių skausmai, sąstingiai, dažniausiai pastebimi rytais ir po ilgo nejudėjimo periodų
2. Nuovargis
3. Energijos stoka
4. Rausvi, ištinę, skaudantys bei minkšti sąnariai
5. Burnos ir akių išdžiūvimas

Kas sukelia reumatinį artritą?

Tiksli reumatinio artrito priežastis nėra žinoma. Tikėtina, jog genetinis polinkis šiai ligai yra paveldimas. Taip pat yra manoma, jog tam tikri aplinkos veiksniai bei infekcijos gali sukelti šios ligos pasireiškimą, paveikdami imuninę sistemą ir priversdami ją pulti savo pačios audinius.

Dėl reumatinio artrito kilęs uždegimas gali persimesti ir į kitus organus (plaučius, akis). Aplinkos veiksniai, kartais taip pat minimi, kaip ligos sukėlėjai. Pavyzdžiui, mokslininkai įvardina rūkymą, kaip vieną iš tokių faktorių. 

Susisiekite su easyDNA ir užsisakykite savo genetinio polinko ligoms testą dabar!

easyDNA siūlo galimybę nustatyti savo genetinį polinkį įvairioms pavojingoms ligoms, tokioms kaip širdies ir kraujagyslių ligos, vėžys, cukrinis diabetas ir nutukimas. Gavę savo rizikos ataskaitą galėsite planuoti gyvenimą užkirsdami kelią ligoms, galinčioms sukelti didelių problemų. Jei susidomėjote, užsisakykite spausdami žemiau esančias nuorodas. 

Užsisakyti dabar  |  Grįžti į ligų sąrašą  |  Susisiekite su mumis

 
T_ALT_SERVICES
T_ALT_MENU
LiveZilla Live Chat Software