Contact us

Health DNA test for Prostate Cancer in Ireland

Prostatos vėžio genetinio polinkio nustatymo tyrimas

Prostatos vėžys yra priešinės liaukos, atsakingos už vyriškos sėklos skysčio gamybą, vėžys. JAV prostatos vėžys yra antrasis dažniausias piktybinis vėžys, vyrų tarpe. Priešinės liaukos karcinoma susergama, kuomet šio organo ląstelės pradeda nenormaliai greitai augti bei dalintis suformuodamos augliukus. Itin dažnai prostatos vėžys susidaro iš kelių ar keliolikos mažyčių augliukų. Vyresni vyrai yra linkę dažniau sirgti prostato vėžiu.

Didžioji dauguma šio vėžio atmainų išsivysto iš sekrecinių liaukinių prostatos ląstelių. Tai – adenokarcinoma.

Prostatos vėžio priežastys

Jei šis vėžys yra aptinkamas ankstyvose stadijose, dauguma vyrų nepajus jokių simptomų. Tačiau kai kurie jaus tam tikrus požymius, reiškiančius, kad yra tikimybė, jog jie serga prostatos vėžiu.

·     Dažnas šlapinimasis, ypač naktį

·     Sunku pradėti arba sustabdyti šlapinimąsi

·     Silpna ar su pertrūkiais šlapimo srovė

·     Skausmingas ar deginantis šlapinimasis

·     Erekcijos sutrikimai

·     Skausminga ejakuliacija

·     Kraujas sėkloje ar šlapime

·     Nuolatinis skausmas nugaros apačioje, klubuose ar šlaunų viršuje

Kas sukelia prostatos vėžį?

Kaip ir dauguma vėžio tipų, prostatos vėžys išsivysto kaip genetinių ir aplinkos veiksnių mišinys. Jei šeimoje yra pasitaikę priešinės liaukos vėžio atvejų, yra didelė tikimybė, jog jūs esate rizikos grupėje. Be to, mokslininkai teigia, jog nutukimas bei amžius taip pat yra svarbūs faktoriai.

Susisiekite su easyDNA ir užsisakykite savo genetinio polinko ligoms testą dabar!

easyDNA siūlo galimybę nustatyti savo genetinį polinkį įvairioms pavojingoms ligoms, tokioms kaip širdies ir kraujagyslių ligos, vėžys, cukrinis diabetas ir nutukimas. Gavę savo rizikos ataskaitą galėsite planuoti gyvenimą užkirsdami kelią ligoms, galinčioms sukelti didelių problemų. Jei susidomėjote, užsisakykite spausdami žemiau esančias nuorodas.

Užsisakyti dabar  |  Grįžti į ligų sąrašą  |  Susisiekite su mumis

 
T_ALT_SERVICES
T_ALT_MENU
LiveZilla Live Chat Software