Contact us

Health DNA test for Lung Cancer in Ireland

Plaučių vėžio genetinio polinkio tyrimas

Plaučių vėžys yra nekontroliuojamas ląstelių dalijimosi ir proliferacijos padarinys, dėl kurio plaučiuose susiformuoja augliai. Plaučių vėžys yra pats pavojingiausias vėžio tipas ir nuo jo pasaulyje  miršta daugiausiai vėžininkų. 

Plaučių vėžiai yra dar žinomi kaip bronchogeninės karcinomos. Šis vėžio tipas yra bendrai skirstomas į 2 potipius pagal jų išvazidą po mokriskopu. Pats dažniausias vėžio potipis yra mažųjų ląstelių vėžys, dažniausiai siejamas su rūkymu. Kitų ląstelių vėžys yra bendrinis pavadinimas kitoms vėžio rūšims : adenokarcinoma, didžiųjų ląstelių karcinoma ir kubinių ląstelių karcinoma.

Plaučių vėžio simptomai

·     Kosulys

·     Lėtinio bronchito (rūkaliaus kosulio) pokyčiai

·     Bet koks kosėjimas krauju, net mažais kiekiais

·     Skausmas krūtinėje

·     Švokštimas, oro trūkumas

·     Kartotinės kvėpavimo takų ligos

·     Balso užkimimas, pakitimai

·     Svorio kritimas

·     Kaulų skausmas

·     Galvos skausmas

Plaučių vėžio priežastys

Medikai sutartinai įvardina rūkymą kaip lemiamą rūkymo faktorių ir rizika susirgti šia mirtina liga didėja surūkant kiekvieną cigaretę.  Tačiau tai ne vienintelis veiksnys, lemiantis šią ligą. Genetinis paveldimumas bei dideli alkoholio kiekiai taip pat gali sukelti šią ligą.  Be to, kai kurios plaučių ligos (plaučių obstrukcinė liga) gali padidinti riziką susirgti plaučių vėžiu.

Susisiekite su easyDNA ir užsisakykite savo genetinio polinko ligoms testą dabar!

easyDNA siūlo galimybę nustatyti savo genetinį polinkį įvairioms pavojingoms ligoms, tokioms kaip širdies ir kraujagyslių ligos, vėžys, cukrinis diabetas ir nutukimas. Gavę savo rizikos ataskaitą galėsite planuoti gyvenimą užkirsdami kelią ligoms, galinčioms sukelti didelių problemų. Jei susidomėjote, užsisakykite spausdami žemiau esančias nuorodas.

Užsisakyti dabar  |  Grįžti į ligų sąrašą  |  Susisiekite su mumis

 
T_ALT_SERVICES
T_ALT_MENU
LiveZilla Live Chat Software