Contact us

  

Health DNA test for Gastric Cancer in Ireland

Genetinio polinkio skrandžio vėžiui nustatymas

Skrandžio vėžys yra pilvo srities vėžio tipas. Vėžiu susergama, kuomet tam tikros ląstelės vienoje kūno vietoje ima nenormaliai greitai dalintis ir pulti greta esančius audinius. Pilvo srities vėžiai yra linkę vystytis ilgą laiką ir yra dažniausiai prasideda iš priešvėžinių pakitimų pilvo srities ląstelių genetinėje medžiagoje. Tokie pokyčiai retai sukelia jaučiamus pokyčius ir dėl to dažnai yra nepastebimi.

Skrandžio vėžys yra skirstomas į kelis skirtingus tipus pagal tai, kokiose ląstelėse jie prasideda. Dauguma tokių karcinomų kyla iš liaukinių ląstelių skrandžio viduje, kurios išskiria skrandžio gleivinę apsaugantį sekretą. Toks vėžio tipas yra vadinamas adenokarcinoma ir apima 90% skrandžio vėžio atvejų.

Skrandžio vėžio požymiai ir simptomai

·     Pilvo skausmai

·     Tamsios išmatos

·     Sunku nuryti maistą, bėgant laikui vis sunkiau

·     Nuolatinis riaugėjimas

·     Bendras sveikatos pablogėjimas

·     Apetito praradimas

·     Pykinimas ir vėmimas

·     Priešlaikinis sotumo jausmas pavalgius

·     Nepaaiškinamas svorio netekimas

·     Nuolatinis pilnumo jausmas

·     Vėmimas krauju

·     Nuovargis, nusilpimas

Skrandžio vėžio priežastys

Tikslios skrandžio vėžio priežastys nėra žinomos, bet mokslininkai mano, jog jį sukelia genetinių ir aplinkos veiksnių mišinys. Žmonės, kurių artimieji serga skrandžio vėžiu, turi padidėjusią skrandžio vėžio riziką. Yra pastebėtas ryšys tarp didelio suvartoto rūkytų produktų, sūdytos žuvies ar mėsos  ir skrandžio vėžio atvejų. Rūkymas, senėjimas, vyriška lytis, nutukimas taip pat įtakoja skrandžio vėžio susirgimo riziką.

Be to, tam tikros kitos ligos gali įtakoti skrandžio vėžio atsiradimą. Helicobacter pylori bakterija, kaip manoma, yra atsakinga už daugelį skrandžio vėžio atvejų. O kitas svarbus faktorius – BRCA1 ir BRCA2 (krūties vėžio) genai.

Susisiekite su easyDNA ir užsisakykite savo genetinio polinko ligoms testą dabar!

easyDNA siūlo galimybę nustatyti savo genetinį polinkį įvairioms pavojingoms ligoms, tokioms kaip širdies ir kraujagyslių ligos, vėžys, cukrinis diabetas ir nutukimas. Gavę savo rizikos ataskaitą galėsite planuoti gyvenimą užkirsdami kelią ligoms, galinčioms sukelti didelių problemų. Jei susidomėjote, užsisakykite spausdami žemiau esančias nuorodas.

Užsisakyti dabar  |  Grįžti į ligų sąrašą  |  Susisiekite su mumis

 
T_ALT_SERVICES
T_ALT_MENU
LiveZilla Live Chat Software