Contact us

Health DNA test for Colorectal Cancer in Ireland

Storosios žarnos vėžio genetinio polinkio nustatymo tyrimas

Storosios žarnos vėžys yra bendrinis storosios žarnos vėžio pavadinimas, ir į šią sąvoką įeina tiek storosios žarnos vėžys (ilgiausios žarnyno vietos), tiek tiesiosios žarnos vėžys, kuris susiformuoja keliuose paskutiniuose žarnyno centimetruose prie analinės angos.

Storosios žarnos vėžys dažniausiai prasideda kaip polipas. Polipas - tai specifinė žarnyno ląstelių išauga. Dauguma tokių polipų yra gerybiniai, tačiau retkarčiais jie gali virsti piktybiniais. Dauguma storosios žarnos vėžio tipų yra “tylieji”. Jie auga lėtai ir dažniausiai nerodo jokių egzistavimo požymių iki tol, kol užauga dideli. Jei neaptinkamas ankstyvoje stadijoje, Storosios žarnos vėžys gali būti mirtinas.

Simptomai

Požymiai ir simptomai gali būti:

·     Tuštinimosi pasikeitimai : viduriavimas, vidurių užkietėjimas, išmatų konsistencijos pakitimai, trunkantys ilgiau nei kelias savaites

·     Analinis kraujavimas, kraujas išmatose

·     Nuolatinis diskomfortas pilvo srityje

·     Toks jausmas, lyg nepavyktų visiškai išsituštinti

·     Silpnumas, nuovargis

·     Nepaaiškinamas svorio netekimas

Kas sukelia storosios žarnos vėžį?

Tiksli storosios žarnso vėžio priežastis nėra žinoma, tačiau mokslininkai mano, kad kaip ir dauguma vėžio tipų, storosios žarnos vėžys išsivysto dėl paveldimumo bei aplinkos faktorių mišinio. Tikėtina, kad šeimoje pasitaikę vėžio atvejai, bei paveldėti mutavę genai gali padidinti riziką susirgti šia liga.

Be to, teigiama, jog yra ir kitų veiksnių, galinčių nulemti šio vėžio tipo pasireiškimą. Tai – senėjimas, polipai ir vėžys asmeninėje ligos istorijoje, paveldėti polipinių ligų sindromai, riebalinga ir neskaidulinga mityba, nejudrus gyvenimo būdas, cukrinis diabetas, alkoholis, rūkymas.

Susisiekite su easyDNA ir užsisakykite savo genetinio polinko ligoms testą dabar!

easyDNA siūlo galimybę nustatyti savo genetinį polinkį įvairioms pavojingoms ligoms, tokioms kaip širdies ir kraujagyslių ligos, vėžys, cukrinis diabetas ir nutukimas. Gavę savo rizikos ataskaitą galėsite planuoti gyvenimą užkirsdami kelią ligoms, galinčioms sukelti didelių problemų. Jei susidomėjote, užsisakykite spausdami žemiau esančias nuorodas.

Užsisakyti dabar  |  Grįžti į ligų sąrašą  |  Susisiekite su mumis

 
T_ALT_SERVICES
T_ALT_MENU
LiveZilla Live Chat Software