Contact us

Health DNA test for Breast Cancer in Ireland

Krūties vėžio genetinio polinkio nustatymo tyrimas

Krūties vėžys išsivysto tada, kai krūties ląstelės formuoja auglį nenormaliai dalindamosis. Krūties vėžys dažniausiai pradeda vystytis alveolėse, krūties ląstelėse, gaminančiose pieną, arba latakuose, kuriais pienas iš alveolių keliauja į spenelį. Rečiau, vėžys gali prasidėti krūties stromoje (riebalinė, skaidulinė krūties dalis).

Negydomas krūties vėžys įsibrauna į sveiką krūties audinį ir juda limfinių mazgų link. Jei ten patenka, tokiu atveju jis gali iš ten išplisti po visą organizmą.  

Krūties vėžio požymiai ir simptomai:

·     Gumbas ar sukietėjimas krūtyje ar šalia jos

·     Neįprastos išskyros iš spenelio, gali būti kraujingos

·     Krūties dydžio ar formos pakitimai

·     Krūties odos spalvos pakitimai

·     Spenelio formos pakitimai

·     Spenelio odos pleiskanojimas ar lupimasis

·     Bet kokie krūties spalvos, formos, konsistencijos pakitimai.

Krūties vėžio priežastys

Tiksli krūties vėžio priežastis nėra žinoma, tačiau yra manoma, kad jį sukelia genetinio profilio ir aplinkos veiksnių mišinys. Jei jūsų šeimoje kas nors yra sirgęs krūties vėžiu, jūs greičiausiai irgi turite tam polinkį.

Paveldimi pažeisti genai, kurie padidina tikimybę susirgti krūties vėžiu, jau yra išaiškinti. Patys pagrindiniai yra pirmas krūties vėžio genas (BRCA1) ir antras krūties vėžio genas (BRCA2), kurie gali padidinti riziką sirgti krūties bei kiaušidžių vėžiu.

Be to, rizika susirgti krūties vėžiu didėja senstant, turint antsvorį ar ankščiau sirgus krūties vėžiu. Moterys krūties vėžiu serga žymiai dažniau nei vyrai.

Susisiekite su easyDNA ir užsisakykite savo genetinio polinko ligoms testą dabar!

easyDNA siūlo galimybę nustatyti savo genetinį polinkį įvairioms pavojingoms ligoms, tokioms kaip širdies ir kraujagyslių ligos, vėžys, cukrinis diabetas ir nutukimas. Gavę savo rizikos ataskaitą galėsite planuoti gyvenimą užkirsdami kelią ligoms, galinčioms sukelti didelių problemų. Jei susidomėjote, užsisakykite spausdami žemiau esančias nuorodas.

Užsisakyti dabar  |  Grįžti į ligų sąrašą  |  Susisiekite su mumis

 
T_ALT_SERVICES
T_ALT_MENU
LiveZilla Live Chat Software