Contact us
Grandparentage DNA testing explained.

Giminystės testas - Senelių DNR testas

DNR senelių nustatymo testas, nustato biologinį ryšį tarp anūkų ir senelių. Toks senelių - anūkų  giminystės nustatymo testas kainuoja EUR 299.

Mes siūlome dviejų tipų senelių-anūkų nustatymo DNR testą

Tiriami abu seneliai, tai yra paimami abiejų senelių (senelio ir močiutės) DNR pavyzdžiai. Atsižvelgiant į abiejų senelių DNR pavyzdžius, mokslininkai gali atkurti tariamo tėvo DNR. Analitikai tuomet gali nustatyti bendrų žymenų tarp senelių ir jų tariamo vaikaičio skaičių. O jei yra galimybė paimti ir motinos DNR mėginį, tada galimas 99,99proc. rezultatas. Toks tyrimas vadinamas Genetinės rekonstrukcijos DNR tyrimas, jo kaina 399 eur.

DNR tyrimas tiriant tik vieną iš senelių ir vaikaitį (ar kelis vaikaičius) nėra informatyvus ir gali būti pateiktas jums neišsamus atsakymas, todėl EasyDNA nerekomenduoja tirti tik vieną iš senelių.

 

Užsakymas ir testo kaina

Senelių - anūkų  giminystės nustatymo testas kainuoja nuo EUR 299. Kaina gali kisti atsižvelgiant į tai, kiek asmenų bus tiriama. Tyrimo bus atliktas per 5-8 darbo dienas, nuo DNR pavyzdžių gavimo dienos. Pereiti į   Užsakymų puslapis.

Kontaktai arba paprašykite, kad mes jums paskambintumėm ir mes galėsime padiskutuoti apie jus dominančius testus Giminystės DNR testai .

 
T_ALT_SERVICES
T_ALT_MENU
LiveZilla Live Chat Software