Contact us

DNA Genetic Predisposition Testing for Health and Disease factors in IrelandDNR Genetinio polinko į ligas tyrimas

Genetinio polinkio DNR tyrimas  yra novatoriškas testas, kuris suteikia informaciją apie jūsų genetinį polinkį, tam tikroms ligoms, įskaitant širdies ligas, vėžį, imuninės sistemos sutrikimus, cukraligę, senėjimo procesų sutrikimus.

Genetinio polinkio DNR sveikatos testas yra atliekamas pagal naujausius mokslinius laimėjimus genetikos srityje. Neseniai atlikti tyrimai parodė, kad dauguma šiuolaikinių ligų yra nulemtos, genetinių klaidų mūsų genome. Ištyrę jūsų genetinį profilį galėsime pasakyti ar turite polinkį vienai iš 34 tiriamų dažniausių ir pavojingiausių ligų, ar didelė tikimybė realiai susirgti ir kokia jūsų tikimybė susirgti lygininant su visų žmonių vidurkiu.

DNR tyrimas - aiškiaregio galia

Šis genetinis testas yra paremtas vieno nukleotido polimorfizmais, tam tikromis vietomis genome, susijusiomis su tiriamų ligų išsivystimu. Tyrimo metu išanalizuosime jūsų genetinį profilį ir ieškosime pagrindinių ženklų, rodančių galimybę susirgti tam tikromis ligomis. Po tokio testo jūs galėsite valdyti savo sveikatą, žinodami gręsiančius pavojus ir užkirsdami jiems kelią.

Genetinio konsultavimo svarba

Mūsų DNR tyrimas aptinka šių ligų polinkį:


Akių ligos

  • Atviro kampo glaukoma
  • Eksfoliacinė glaukoma

Spauskite ant paveiksliuko ir pamatysite pvz tyrimo ataskaitą(pvz. anglų kalba.

 


Sample Report

Tiek, prieš darantis genetinio polinkio testą, tiek po jo, labai svarbu pasitarti su genetiku konsultantu. Jie sugebės jums suteikti būtiną informaciją apie tai, kas yra paveldima ir tai, kas yra gaunama iš aplinkos ir pagal asmeninį tyrimą pateiks atitinkamas rekomendacijas. Prašome įsidėmėti, kad easyDNA nesuteikia genetinio konsultavimo paslaugų.

Kas gali darytis tokį testą?

Visi gali pasinaudoti šia unikalia galimybe, paimti sveikatos kontrolę į savo rankas ir nugyventi sveiką gyvenimą. Genetinio polinkio ligoms žinojimas, padės jums ir jūsų vaikams gyventi sveikiau ir ilgiau. Jei jūsų šeimoje vyravo tam tikra liga, genetinio polinkio DNR sveikatos testas padės išsiaiškinti, ar ir jūs tokį genetinį defektą turite. Žinodami tai, galėsite imtis visų atsargumo priemonių ligai išvengti.

Svarbiausi yra jūsų genai ir sveikata

Ištyrę DNR, mes atduosime jums unikalią asmeninę ataskaitą. Joje visos ligos bus suskirstytos pagal jūsų riziką, jomis susirgti, į 3 dalis : Didelė, vidutinė, maža. Didelės rizikos ligos nurodo, kokių negalavimų turėtumėte ypač saugotis, dažnai tikrintis, ar jomis dar nesusirgote ir, jei reikia, pakoreguoti savo gyvenimo būdą.  

Investuokite į save ir savo sveikatą

Po pilno apmokėjimo už DNR testą, mes atsiųsime jums  DNR mėginių paėmimo rinkinį tiesiai į namus,  kuris skirtas, surinkti jūsų DNR pavyzdžius,  namų sąlygomis . Mėginių rinkinys skirtas surinkti DNR pavyzdžius greitai ir lengvai, jame rasite  2 vienos spalvos aplikatorius, skirtus vienam asmeniui. Šiais aplikatoriais reikia patrinti vidinį rando epitelį maždaug 10 sekundžių,  su kitu padaryti tą patį. Surinkus DNR, aplikatorius reikia palikti vertikalioje padėtyje  stiklinėje, nudžiūti apie 1 val.  Tuomet, kai aplikatoriai nudžius, reikia atgal sudėti  juos į spalvotą voką ir įdėjus į apmokėtą atgalinį voką ( kurį rasite DNR mėginių rinkinyje) išsiųsti paprastu paštu mums atgal.  Genetinio polinkio į ligas tyrimo atsakymą  gausite per 19-21 darbo dienų nuo mėginio gavimo į laboratoriją dienos. DNR tyrimo kaina Euro 499.

Užsisakyti dabar  |  Susisiekite su mumis

 
T_ALT_SERVICES
T_ALT_MENU
LiveZilla Live Chat Software