Contact us
Frequent questions about Gender Prediction Testing.

Dažniausiai užduodami klausimai apie lyties tyrimą

Kodėl turėčiau pasirinkti easyDNA siūlomą lyties nustatymo testą?

Mūsų testai turi kelis žymius privalumus

  • Jie yra vieninteliai neinvaziniai laboratoriniai lyties DNR aptikimo testai pasaulyje, atliekami išskiriant genetinę medžiagą iš paprasto šlapimo mėginio.
  • Mūsų 99 procentų tikslumo lygis yra neturintis lygių.
  • Visi testai atliekami ISO ir AABB akredituotose laboratorijose - jokia kita laboratorija, daranti panašius testus negali pasiūlyti tokio aukšto lygio.

Kitos įmonės siūlo invazinius arba sudėtingus mėginių ėmimo būdus su potencialiai mažu tikslumo lygiu. Na, o easyDNA siūlo itin tikslų, lengvai atliekamą testą už prieinamą kainą.

Nuo kada galima atlikti lyties nustatymo testą?

Vaisiaus lytį galima nustatyti jau 9 nėštumo savaitę, skaičiuojant nuo pirmos dienos po paskutinio jūsų menstruacijų ciklo. Tai pats greičiausias įmanomas būdas kūdikio lyties nustatymui. Visgi, jūs turite gerai žinoti, kada pastojote. Prašome paskaityti pastojimo datos skaičiavimo gidą.

Galite pasinaudoti mūsų nėštumo skaičiuokle, kuri padės jums sudėlioti datas. Jei nesate tikra, pasikonsultuokite su savo ginekologu ar šeimos gydytoju.

Per kiek laiko gausiu rezultatus?

Paprastai rezultatai pateikiami per 7-10 darbo dienų nuo tada, kai mėginiai yra atvežami į laboratoriją. Už papildomą mokestį galime suteikti Express paslaugą. Tokiu atveju rezultatus gausite per 4-6 darbo dienas. Rezultatai pateikiami elektroniniu paštu.

Ką teigs rezultatai?

Rezultatai yra aiškūs ir suprantami. Juose aiškiai bus parašyta, ar buvo rasta vyriškos lyties DNR, ar ne.

Koks šlapimo kiekis reikalingas? Į kur reikės jį talpinti?

Šlapimo kiekis tiesiogiai priklauso nuo išgertų skysčių kiekio. Vidutiniškai, žmogus pašalina 1-2 litrus šlapimo per dieną. Lyties nustatymo testui visiškai pakanka 50-100 mililitrų. Šlapimas privalo būti surinktas į šlapimo mėginio indelį, kurį mes jums atsiųsime paštu.

Aplankykite mūsų mūsų mėginio paėmimo gidą, jei norite daugiau informacijos.

Kiek laiko galiu laikyti šlapimo mėginį indelyje? Ar reikia jį šaldyti?

Mes rekomenduojame šlapimą išsiųsti kaip galima greičiau. Vis dėlto, atsiųstame rinkinyje rasite violetinės spalvos medžiagą, kuri įpilta į šlapimą, apsaugo jį nuo sugedimo ir apsaugo DNR. Yra ypač svarbu supiltį šį konservantą į mėginį, nesvarbu ar siunčiate tuoj pat, ar vėliau.

Jei nepavyksta mėginio išsiųsti iškart, PIRMIAUSIAI supilkite konservantą, tada atvėsinkite šlapimą, kuris pradeda irti jau po 30 minučių nuo išskyrimo. Tačiau tiriamas yra ne pats šlapimas, o jame esantis DNR.

Kokios problemos gali kilti naudojant kraujo mėginį tokiam testui?

Jei jums per pastaruosius mėnesius yra persodinti kaulų čiulpai ar perpiltas kraujas, šio testo atlikti negalima. Problema ta, kad po tokių operacijų atsiranda tikimybė Y chromosomai būti jūsų organizme ir iškreipti testo duomenis (kitais žodžiais kalbant, Y chromosoma klaidingai parodys, kad laukiatės berniuko).

Jei per pastaruosius 3 mėnesius buvote persileidusi arba darėtės abortą, kūdikio lyties nustatymo testo darytis nereikėtų todėl, kad jūsų organizme gali būti užsilikusios jūsų nešioto kūdikio DNR. Tai gali iškraipyti testo duomenis.

Mėginio ėmimas neadekvatus žmonėms sergantiems hemofilija.

Esu girdėjęs(-usi) apie kūdikio lyties testą, kurį galima pačiam atlikti namie. Ar jis veiksmingas?

Rinkoje yra šlapimo testų įmonių, kurie teigia, jog jų testas gali per kelias sekundes identifikuoti nėštumą. Tokie testai atliekami su rytiniu šlapimu, kuris yra maišomas su jūsų nupirktu mišiniu. Toks tyrimas aptinka specifinius nėščiųjų šlapime esančius hormonus. Tirpalas nusidažo vienokia arba kitokia spalva, priklausomai nuo to, kokia kūdikio lytis. Šių testų tikslumas ir patikimumas net negali būti lyginamas su analitinių laboratorinių tyrimų parametrais. Net ir nurodyti tikslumo lygiai yra abejotini.  

Ar yra nekontroliuojamų veiksnių galinčių įtakoti testo tikslumą?

  • Natūraliai žemi vaisiaus DNR lygiai, pirmaisiais nėštumo mėnesiais.
  • Dingęs dvynys: kai kurie nėštumai prasideda su daugiau nei vienu vaisiumi, tačiau dažnai vienas jų neišgyvena motinai apie tai net nesužinojus. Tai taip pat iškraipo duomenis.

Ar pakankamai patikimas  ultragarsins tyrimas kūdikio lyties nustatymui?

Neretai, nėščios moterys visiškai pasikliauja ultragarso tyrimu kūdikių lyties nustatymui. Problema ta, kad daktarai dažnai suklysta ar suteikia nepilną informaciją tokio tyrimo metu (ypač ankstyvosiose nėštumo stadijose). Jei pageidaujate moksliškai patvirtintos informacijos apie savo kūdikio lytį, darykitės lyties nustatymo testą.

Ar parduodate testą Indijoje ar Kinijoje?

easyDNA neprekiauja lyties nustatymo paslauga Kinijoje ir Indijoje.

Lyties nustatymo pagrindinis puslapis | Mėginio paėmimo gidas | Mokslas

 
 
T_ALT_SERVICES
T_ALT_MENU
LiveZilla Live Chat Software