Contact us

Baby Gender Testing in - Is it a boy or a girl?

Naujagimio lyties nustatymo testas.Jūs laukiatės berniuko ar mergaitės?!

EasyDNA siūlo patį tiksliausią kūdikių lyties nustatymo būdą rinkoje. Mūsų lyties nustatymo testas ne tik siūlo geriausios įmanomos kokybės testą, jį atlieka akredituotos laboratorijos, tirdami kraujo mėginį. Sužinokite savo kūdikio lytį pagal DNR, kad ir šiandien ir daug paprasčiau.

EasyDNA supranta, kad tėvams yra itin smalsu, kokios lyties bus jų mažylis. Naujagimio lyties žinojimas gali ženkliai pagelbėti ir padėti pasiruošti jo gimimui. Tad, jeigu norite mokslinio kūdikio lyties nustatymo būdo, užsisakykite naujagimių lyties nustatymo testą šiandien!

DNR paremtas, lyties nustatymo testas, gali būti atliktas jau 9 nėštumo savaitę. Naujagimių lyties nustatymo testas veikia paprastu principu - jis "pagauna" laisvą kūdikio DNR, kuri praeina pro vaisiaus ir motinos barjerą. Būtent dėl to tai yra aukšto preciziškumo DNR testas, o ne greitas "pasidaryk pats" testukas.

Kūdikio lyties nustatymo testas Lietuvoje kainuoja EUR369.

Kūdikio lyties testo rezultatai paruošiami per 10-13 darbo dienų nuo mėginio patekimo į laboratoriją. Mes jums suteiksime rinkinį ir instrukcijas, kaip taisyklingai surinkti šlapimo mėginį. Viskas, ką jums reikės padaryti, tai grąžinti mėginį klinikiniams tyrimams. Už papildomą kainą, mes suteikiame galimybę paslaugą pirkti skubos tvarka (6-8 darbo dienos).

Kaip veikia kūdikio lyties nustatymo testas?

Šiuolaikiniai mokslo laimėjimai, leidžia atlikti sudėtingus DNR tyrimus iš paprasčiausio kraujo mėginio. Mes labai didžiuojamės, kad esame pirmoji įmonė, pateikusi rinkai tokį vaisiaus lyties nustatymo testą.

Šio testo proceso metu, DNR išskiriame nauju, unikaliu , mūsų pažangiose DNR tyrimų laboratorijose  sukūrtu, būdu. Iškart po to, išgrynintas DNR yra analizuojamas, siekiant aptikti moterišką arba vyrišką DNR.

Vyriškas DNR  kraujo mėginyje rodo, jog naujagimis bus berniukas. Jei tokio DNR nėra, tai rodo, kad laukiaties mergaitės. Jei tiksliai laikomasi mėginio paėmimo ir transportavimo nurodymų, testas beveik 100 procentų yra patikimas.

Jei jums kilo klausimų, apie šį testą ar kūdikių lytį, aplankykite Dažniausiai užduodamų klausimų skiltį.

Sužinokite daugiau apie mokslinę testo dalį Spausti čia.

Kaip užsisakyti kūdikio lyties nustatymo testą?

Galite užsisakyti kūdikių lyties nustatymo testą internetu tiesiogiai.

Jei turite klausimų, susisiekite su mumis paspausdami čia .

Svarbu: įsidėmėkite, šis testas yra grynai smalsumui patenkinti. Jis netarnauja kaip ultragarso tyrimas ir negali būti naudojamas medicininiais sveikatos tikslais. Prašome susisiekti su savo šeimos gydytoju prieš darantis tokį testą.

|Lyties nustatymo pagrindinis puslapis | Mėginio paėmimo gidas | Mokslas

 
T_ALT_SERVICES
T_ALT_MENU
LiveZilla Live Chat Software