Contact us
Discreet DNA samples terms and conditions


Sąlygos ir sąvokos siunčiant slaptus DNR mėginius

Prašome peržvelgti šias sąlygas, jei planuojate siųsti slaptą DNR mėginį, vietoj jums suteiktų DNR mėginio paėmimo burnos šepetėlių. 

  1. Kainos nurodytos Teisminėje skiltyje yra priedas prie standartinės pasirinkto tyrimo kainos. Mes rekomenduojame pasitarti su mūsų technine komanda el. paštu arba telefonu prieš siunčiant savo mėginius.
  2. Testavimasis slaptais mėginiais gali būti pritaikomas tik naminiam DNR testui, todėl kad yra labai sudėtinga oficialiai patvirtinti mėginio donorą. Tik turint trečiųjų šalių liudytoją yra įmanoma panaudoti mėginius teisme.
  3. Jei pavyksta išskirti DNR, mėginys gali būti naudojamas, bet kuriam iš mūsų siūlomų testų. Mėginio tipas nekeičia rezultatų tikslumo, nes jeigu DNR pavyksta sudaryti DNR profilį, jis bus vienodas visiems tyrimas, nesvarbu iš kokio mėginio.
  4. Mes galime taikyti nuolaidas, jei atsiųsite daugiau nei 1 slaptą mėginį. Nuolaidos taikomos kiekvienam atvejui atskirai.
  5. Mes nesuteikiame besąlyginės garantijos, jog iš jūsų mėginio sėkmingai išskirsime DNR. Taip yra todėl, kad mes nežinome, kokia yra mėginio kokybė. Mes dėsime visas pastangas sėkmingai išskirti naudotiną DNR profilį. Mūsų ISO17025 akredituotos laboratorijos užtikrintą pastovų tyrimų sėkmingumą, garantuoja ilgalaikė patirtis oficialių tyrimų rinkoje. Nepavykus išskirti reikiamo DNR profilio, klientas vis tiek turės apmokėti sąskaitą.
  6. Ištyrimo laikotarpis dažniausiai yra 7-9 darbo dienos, tačiau šie laikai priklauso nuo konkretaus atvejo ir mėginių.
  7. Mes patariame, jei įmanoma, naudotis mūsų suteiktus burnos mėginius, kurie yra ekonomiškesni ir praktiškesni..
  8. Slaptą mėginį siunčiantis asmuo prisiima pilną atsakomybę, už tokių mėginių siuntimą ir DNR testo pirkimą.

Jei svarstote siųsti slaptą DNR mėginį, rekomenduojame susisiekti su mumis iš anksto , kad patvirtintume kainas ir kitus techninius jūsų atvejo klausimus.

 
T_ALT_SERVICES
T_ALT_MENU
LiveZilla Live Chat Software