Contact us
Your DNA Testing questions answered through our extensive FAQs

Dažniausia užduodami klausimai apie DNR bandymus

Ką tiksliai reiškia ISO 17025 akreditacija?
Kokios DNR tyrimų kainos?
Kokiais būdais galima susimokėti už norimus DNR bandymus?
Kaip greit aš gausiu atsakymą apie savo DNR tyrimą?
Kaip DNR įrodo tėvystę?
Ar DNR tyrimas tėvystės nustatymui yra tikslus?
Ar galiu nustatyti tėvystė neimdamas žmonos ar draugėsDNR mėginio tyrimui?
Aš turiu smalsius kaimynus, - Kaip nuslėpti tėvystės nustatymo surinkimo komplekto pristatymą?
Ar mėginių surinkimo komplektai gali būti siunčiami atskirais adresais?
Ar savo mėginius galiu naudoti LR teismuose?
Koks skirtumas tarp tėvystės DNR nustatymo, kada tiriamas tėvas ir kada tiriama mama?
Kiek laiko jūs saugote mėginių surinkimo komplektą?
Kokios formos  bus DNR tėvystės rezultatai ir ar aš juos suprasiu?
Ar mokant kreditine kortele mano duomenys saugūs?
Kokie DNR pavyzdžiai tinka DNR tyrimui?
Ar tinka plaukas kaip bandymų objektas?
Ką daryi kada tariamas tėvas atsisako pasidaryti DNR tyrimą, bet giminės sutinka?
Kiek laiko bandyniuose išsilaiko DNR rezultatai?

Ką tiksliai reiškia ISO 17025 akreditacija ?  Į viršų

Laboratorija, akredituota pagal ISO 17025 buvo griežtai vertinama pagal  tarptautinius kokybės vadybos standartus ir tai reiškia, kad laboratorija gali pateikti tikslius rezultatus su  tinkamai kalibruota ir inovatoriška bei nuolat atsinaujinančia įranga. ISO 17025 yra laboratorijos standartas, nurodantis, kad atitinkama laboratorija galima pasitikėti,  labai tikslūs rezultatai, bet kada galima  pateikti įrodymus, kad standartų reikalavimai yra vykdomi nuolatos. Tokioje labaratorijoje dirbantys mokslininkai turi tik aukščiausią kvalifikaciją.

Kokios DNR tyrimų kainos?  Į viršų
Mūsų Užsakymų puslapyje rasite visas detalias kainas. 

Kokiais mokėjimo būdais galima atsiskaityti už DNR tyrimus?   Į viršų
Susimokėti reikia užsisakius DNR tyrimą. Galima atsiskaityti MasterCard arba Visa, taip pat bankiniu pavedimu per sistemą MOKEJIMAI.lt Plačiau: mokėjimo būdai.

Ar greit gausiu savo DNR tyrimų rezultatus?  Į Viršų
Mūsų greičiausias tėvystės nustatymo rezultatas gali būti gautas per  darbo dienas nuo mėginių gavimo mūsų laboratorijoje dienos, jei pasirinksite express paslaugą . Jei bus tyrimas atliekamas iš seilių mėginių (ne express paslauga) tai užtruks iki 8-10 darbo dienų, nuo mėginių gavimo pas mus dienos. Jei DNR mėginiai bus paimti iš kitų nestandartinių mėginių pvz:  nagų iškarpų, plaukų arba cigarečių,  tada tyrimo atsakymai bus pateikti per 10-15 darbo dienų, nuo mėginių gavimo į laboratoriją dienos.  Akivaizdu, kad terminai gali būti ilgesni, jei mes turėsime pakartotinai atlikti tyrimą, ypač dėl to, jei nepavyksta gauti DNR pirmojo tyrimo metu.

Kaip DNR įrodo tėvystę?  Į Viršų
Tėvystės nustatymo tyrimas susijęs  vaiko DNR  su tariamo tėvo ir tiriamo vaiko DNR palyginimu. Kadangi DNR vaiko yra derinys biologinio tėvo ir motinos, tai tariamo tėvo DNR palyginimus su vaiko gali įrodyti, ar tiriamas tėvas yra biologinis vaiko tėvas . Mūsų DNR mėginio paėmimo vadovas paaiškina kaip teisingai paimti DNR mėginius ir išsiųsti juos atgal į laboratoriją.

Koks tikslus DNR tėvystės nustatymo tyrimas?  Į Viršų
Tėvystės testas, naudojant easyDNA, leidžia tiksliai nustatyti tėvystę. Mes naudojame 21 genetinių žymenų tyrimą, kuris padaro mūsų tyrimą 100 kartų tikslesnį nei reikalaujama teismo. Tai reiškia, kad mūsų tyrimai yra 99,999% tikslūs.

Ar galiu atlikti DNR tėvystės nustatymo tyrimą be žmonos ar draugės ?  Į Viršų
Be abejo: tikrai galima ištirti ir gauti rezultatus tėvystės nustatymo bandyme, tiriant tik vaika ir tariamą tėvą. Bet jei yra galimybė, dėl tikslesnio atsakymo, gerai būtų paimti ir mamos mėginį, nors ir nebūtina.

turiu smalsius kaimynus, - KAIP nuslėpti tėvystės nustatymo surinkimo komplepto pristatymą?  Į Viršų
Labai diskretiška! DNR mėginių surinkimo komplektas bus atsiųstas nepažymėtame voke, ir nieks nesužinos kas viduje. Arba paskambinę mums, galite aptarti kitas komplekto perdavimo galimybes.

Ar mėginių surinkimo komplektai gali būti siunčiami atskirais adresais?  Į Viršų

Mes galime atsiųsti rinkinius skirtingiems asmenims, gyvenantiems skirtingose ​​vietose. Mes taip pat galime atsiųsti ir į skirtingas ​​šalis: mums dažnai tenka siųsti rinkinius žmonėms, kurie gyvena skirtinguose žemynuose. Mes turime daug biurų skirtingose ​​šalyse.   Tačiau tai kainuos papildomą mokestį už antrą rinkinį, kurio kaina gali skirtis, priklausomai nuo šalies. Mes išsiunčiame kiekvieną rinkinį su unikaliu stebėjimo kodu, kad galėtume sekti jį per pristatymo ir testavimo sistemą. Mes  tyrimą pradėsime tik tada, kai visi mėginiai bus gauti laboratorijoje. Atskiri mėginiai nebus tiriami atskirai. Rekomenduojame susisiekti su mumis info@easydna.lt  kad įsitikintumėt, ar viskas yra organizuojama pagal Jūsų poreikius, tai padarykite prieš pateikiant užsakymą. 

Ar mano DNR bandymo rezultatai tiks LR teismuose?  Į Viršų
Namuose paiimti DNR mėginiai,  netiks LR teismams, bet jei norite tyrimo rezultatų, kurie tiktų LR teismams plačiau skaitykite čia  Teismui tinkantis DNR testas.

Koks skirtumas tarp tėvystės DNR nustatymo, kada tiriamas tėvas ir kada tiriama mama ?  Į Viršų
Čia nėra jokio skirtumo, tarp šitų dviejų tyrimų. 

Kiek laiko saugote mėginių surinkimo komplektus?  Į Viršų
Mes laikome archyve mėginius šešis mėnesius, bet tik tuos, kurie dalyvauja Teismo procesuose . Mėginiai, kurie neskirti teisminiams procesams, yra sunaikinami iš karto po to, kai buvo išsiųsti rezultatai, bet mes galime išlaikyti juos šešis mėnesius, taip pat, jei klientas pageidauja, pateikdamas užsakymą. Už tai nebus papildomų mokesčių.

Kokios formos bus DNR tėvystės rezultatai ir ar aš juos suprasiu?  Į Viršų
Mes jums parodysime pvz., kaip atrodo DNR tėvystės tyrimo rezultatai: DNR testų rezultatai spausti čia.

Ar mokant kreditine kortele mano duomenys saugūs?  Į Viršų
Visa informacija, kurią jūs suteikiate mums darydami savo užsakymą yra saugi ir apsaugota naudojant 128 bitų SSL (Secure Sockets Layer) šifravimo programinę įrangą. Tai aukščiausią saugumo lygį  turinti apsauga, kurią naudoja internete kreditinės kortelės apsaugai . Mūsų šifravimo sertifikatas rodomas mūsų užsakymo puslapyje.

Mes nematome nieko, išskyrus paskutinius 4 numerius jūsų kortelėje, kurią mes naudojame kai vykdome užsakymą. Ir šifravimas užtikrina visiškai saugų perdavimo ir priėmimo kortelės numerį į jūsų kortelės kompaniją. easyDNA neišlaiko jokių kredito kortelės informacijos, ir jūs turėsite iš naujo įvesti savo kortelės duomenis, jei norėsite pertvarkyti arba atlikti papildomą mokėjimą.

Kokie DNR pavyzdys tinka DNR analizei?  Į Viršų
Mes galime išgauti DNR, iš bet kurių kūno skysčių ar kūno audinių formos. Pavyzdžiai iš kurių išgauname DNR: kraujas, seilės, sperma, plaukai, nagai ir pan. Mėginiai gali būti išgauti iš bet kokių daiktų, ant kurių išsilaiko DNR, pavyzdžiui: cigarečių nuorūkų, kramtomos gumos, higieninių paketų, nosinės, servetėlės ​​ir pan. Mūsų DNR ekspertizės tyrimų  puslapyje pateikiama platesnė informacija ir kainos.

Ar plaukas tiks DNR  tyrimui?  Į viršų
Taip, šviežias plaukas paimtas nuo žmogaus galvos idealiai tinka DNR tyrimui. Jei norite gauti DNR tyrimą iš plauko, geriausiai būtu mums atsiusti 5-7vnt. plaukų. Plaukas turi būti išrautas su svogūnėliu, nukirptas plaukas netinka, nebent jūs užsisakėte mtDNR testą.

Ką daryi kada tariamas tėvas atsisako pasidaryti DNR tyrimą, bet giminės sutinka?  Į viršų
Tėvystės nustatymo testas gali būti  daromas ir be  tariamo tėvo, tik tiriant giminaitį. Tyrimas atliekamas pagal  giminystės DNR tyrimą - ir jei mama gali, taip pat duoda mėginį, tada rezultatai tikrai bus aiškesni. Mūsų DNR giminystės tyrimų skyriuje bus suteikta jums daugiau informacijos apie tai, kas yra įmanoma santykių tyrime.

Kiek laiko bandyniuose išsilaiko DNR rezultatai? Į viršų 
DNR mėginiai, paimti iš seilių gali būti saugomi daugelį metų. Norėdami gauti geriausius rezultatus mėginys turi būti tinkamai saugojamas, o tamponai su paimtomis iš skruosto vidaus epitelio ląstelėmis, turėtų būti nudžiovinami natūraliai, po to tik sudedama viskas į voką ir naudojama DNR bandymams (spausti čia).

 
T_ALT_SERVICES
T_ALT_MENU
LiveZilla Live Chat Software