Contact us
Tips on DNR Testing by easyDNA

DNR tyrimo patarimai

DNR tyrimai, aprėpia platų tyrimų spektrą, nuo paprastų tėvystės testų iki genetinės kilmės nustatymo. Žemiau pateikti DNR tyrimosi patarimai atsakys į galimai iškilusius klausimus ir susirūpinimus dėl DNR testų  ir tiekėjo pasirinkimo.

Ieškokite patirties ir kvalifikuoto aptarnavimo

Renkantis, tokio sudėtingumo tyrimų tiekėją, svarbu įvertinti jo patirtį šioje srityje. easyDNA jau daugiau nei 10 metų dirba DNR tyrimų industrijoje. Be to, mes esame vienas iš greičiausiai augančių DNR tyrimų prekės ženklų bei per metus ištiriame tūkstančius tiriamųjų. Galite būti ramūs, jog jūsų atvejis bus ištirtas profesionalų. 

Kas yra akreditacija?

Akreditacija yra testo rezultatų patikimumo ir tikslumo rodiklis. EasyDNA garantuoja, jog visi be išimties tyrimai bus atlikti ISO akredituotose laboratorijose. Tai reiškia, jog visos mūsų procedūros nuolatos atliekamos pagal griežtą tvarką, kurią nustato akreditacijos standartai. Jei norite sužinoti daugiau apie akredituotų laboratorijų pranašumą ir mūsų laboratoriją spauskite čia.  

Rezultatų tikslumas

Atlikdami DNR tėvystės testą, naudojame 16 genetinių markerių - būtent toks yra tarptautinis DNR tyrimų standartas. Daug markerių padeda užtikrinti, jog tyrimas bus atliktas tiksliai. Jei atliekant tėvystės testą visi 16 genetinių markerių sutampa, įtariama tėvystė bus patvirtinta 99.99+%.

Ar DNR tyrimai yra slapti ir konfidencialūs?

EasyDNA garantuoja visišką slaptumą ir konfidencialumą. Paštu atsiunčiame paprastus baltus, nežymėtus vokus. Tyrimo rezultatus perduodame paštu ar el. paštu ir niekada telefonu, nebent klientas taip nurodo savo sutartyje. 

Kas tai - DNR tyrimosi rinkinys

Į tokį rinkinį įeina visi reikalingi įrankiai mėginiam paimti bei instrukcijos, kaip tai padaryti. Rinkinys bus išsiųstas  nepažymėtame voke per 24 valandas nuo sutarties apmokėjimo. Mūsų DNR mėginių surinkimo gidas suteiks jums daugiau informacijos prieš perkant šią paslaugą.

Noriu užsakyti DNR testą - ką daryti?

Galite užsisakyti paspaudę šią nuorodą >>> Užsakyti

Arba norėdami gauti daugiau informacijos apsilankykite  užduodami klausimai skyriuje arba susisiekite su mumis: kontaktai.

 
T_ALT_SERVICES
T_ALT_MENU
LiveZilla Live Chat Software