Contact us
Order your home DNA test kit today!

DNR mėginių surinkimo vadovas, jei atliekate DNR mėginių surinkimą namuose

Kai patvirtinsite savo užsakymą, DNR mėginių komplektas bus nedelsiant išsiųstas jums su kurjerių tarnyba, jį gausite per 1-darbo dienas. DNR tyrimui skirtu DNR surinkimo mėginių rinkinyje yra viskas, ko jums reikia atlikti jūsų DNR pavyzdžių surinkimą namuose. Rinkinyje rasite puikiai iliustruotą, lengvai suprantamą DNR mėginių paėmimo instrukciją.

Naudojant mūsų DNR testo rinkinį, surinkti DNR mėginius yra paprastas ir lengvas procesas. Mes rekomenduojame, peržiūrėti vaizdinius nurodymus pateiktus žemiau. Prašom atsiminkite, kad visas procesas DNR mėginių surinkimo turi būti kartojamas kiekvienam tiriamam asmeniui (pvz mama, tėvas, vaikas ar giminės, priklausomai nuo to kokį DNR tyrimą atlikinėsite).

Instrucija: žingsnis po žingsnio

Pirmas žingsnis:  (žiūrėti paveiksliuką)

Rinkinio viduje rasite keletą spalvotų vokų. Bendru atveju rinkinys sudarytas taip, kad būtų galima ištirti 2 asmenis. Tuo atveju, jei užsakėte trijų asmenų DNR testą, rinkinyje bus dar vienas papildomas vokas.

Antrasis žingsnis:  (žiūrėti paveiksliuką)

Kiekvieno voko viduje rasite po 4 aplikatorius kiekvienam tiriamąjam. Prieš mėginių paėmimą rekomenduojama mažiausiai pusvalandį nevalgyti ir negerti.

Trečias žingsnis:  (žiūreti paveiksliuką)

SPAUSDINTINĖMIS RAIDĖMIS, užpildykite rinkinyje esančią sutikimo formą, bei vokus, kurie skirti yr aplikatoriams sudėti. Įsitikinkite, kad pateikta informacija yra teisinga.

Ketvirtas žingsnis:  (žiūrėti paveiksliuką)

Išėmus aplikatorius iš jų popierinės pakuotės, saugokite, kad jų galas su vata nieko neliestų, nes aplikatoriai yra sterilūs. Kiekvienam asmeniui yra skirti keturi aplikatoriai.

Penktas žingsnis:  (žiūrėti paveiksliuką)

Patrinkite sukamaisiais judesiais aplikatoriaus galą su vata į vidinę skruosto pusę lūpų lygyje virš liežuvio. Tai daryti apie 20 sekundžių. Atminkite, kad su aplikatoriumi renkamos skruosto ląstelės, o ne seilės, todėl kruopščiai aplikatoriumi braukite vidinę skruosto pusę. Tai reikia padaryti su keturiais aplikatoriais kiekvienam tiriamam asmeniui. 

Šeštas žingsnis:  (žiūrįti paveiksliuką)

Prieš įdedant aplikatorius atgal į voką, būtina leisti aplikatoriams išdžiūti mažiausiai 1 valandą. Padėkite aplikatorius taip, kad galas su vata nieko neliestų. Jokiu būdu NELIESKITE galo su vata, net ir norint patikrinti ar aplikatorius jau išdžiūvo.

Septintas žingsnis:  (žiūrėti paveiksliuką)

Sudėjus  aplikatorius į atitinkamus vokus, šiuos vokus, bei sutikimo formą įdėkite į easyDNA voką su atgaliniu adresu bei apmokėtu siuntimu ir jį išsiųskite, kad EasyDNA galėtų atlikti DNR tyrimus.

Naudingi patarimai

  • Norint išdžiovinti aplikatorius, geriausiai galima tai padaryti juos įdedant į švarią tuščią stiklinę vatos galais į viršų. Padėkite stiklines saugioje, švarioje vietoje, kol aplikatoriai išdžius. Įsitikinkite, kad nesumaišėte kitų asmenų aplikatorių, ar jų neužteršėte. Skirtingų asmenų aplikatorius geriausiai džiovinti skirtingose stiklinėse.
  • DNR mėginiai gali būti paimti iš bet kokio amžiaus asmenų, netgi iš naujagimių.

Mėginių paėmimas yra nesudėtingas!

Kai tik pateiksite savo užsakymą, rinkinys bus išsiųstas tą pačią dieną arba kitą dieną, priklausomai nuo užsakymo laiko. Jei jau esate pasirengę užsisakyti DNR testą, tada pereikite į Užsakymų puslapį.

Jei turite, bet kokių klausimų apie tai, kaip naudotis mūsų DNR tyrimo rinkiniu, tuomet jūs galite susisiekti su mumis tiesiogiai.

Ieškote Tėvystės nustatymo testo? Jeigu jums reikia daugiau informacijos apie kitas DNR tyrimo paslaugas tuomet, jums reikia apsilankyti  dažniausiai užduodamų klausimų puslapyje. 

 
T_ALT_SERVICES
T_ALT_MENU
LiveZilla Live Chat Software