Contact us

View a sample DNA Test result by easyDNA.

DNR mėginių rezultatai

Mūsų dažnai klausia, kaip  atrodo tėvystės testo rezultatas . Todėl, mes žemiau nurodome du pvz vienas kada   tėvystės nustatymo testo rezultatas yra neigiamas, ir   kitą atvejį, kur mes matome, kad tiriamas tėvas yra tikrasis biologinis tėvas.

Šie rezultatai tik informacinio pobūdžio, bet jie parodo tai kaip rezultatai atrodo. Šie pavyzdžiai pateikti kaip tevystės nustatymo testo  rezultatai. Kitų bandymų DNR bandymai bus kitokie.

Aplankykite mūsų puslapį:  Interpretacijos, DNR tėvystės nustatymo  ataskaitose, kad suprastumėt kaip analizuoti atsakymus.

Kita informacija apie mūsų DNR bandymus

  • Nors mes tiriame šešiolika genetinių lokusų (alleles), ir kur vienas iš šių 16 žymenų yra amelogeninis genas - kuris yra naudojamas nustatyti ir patvirtinti kliento lytį. Mes vistiek  rekomenduojame, kad jūs peržiūrėtumėt straipsnius (anglu kalba)  'The amelogenin gene in DNA testing' kad gautumėt  išsamesnės informacijos.
  • Nors mūsų DNR ekspertizės, gali būti atliekamos iš įvairių mėginių, bet mes atliekame dažniausiai bandymus iš burnos seilių tepinėlių, tai tikrai nekeičia rezultatų tikslumo.  Atsiminkite, kad DNR gauti iš burnos seilių ar kitų mėginių yra tiriamo asmens identiški.

DNR vaizdai - elektroferograma 

EasyDNA dabar suteikia, jums galimybę turėti savo DNR seką, kuri pateikiama Jums kaip grafinis vaizdas vadinamas elektropferograma. Spauskite čia, kad suprastumėt daugiau >>> Kas yra elektroferograma?

Jeigu norite plačiau pasikalbėti apie DNR tyrimų rezultatus, prašome susisiekti su mumis kontaktai spausti čia.

 
T_ALT_SERVICES
T_ALT_MENU
LiveZilla Live Chat Software