Contact us
Uzsisakyk DND Giminystes testas. Mes taip pat siulome ir kitus Y X cromosomu DNR tyrimus, mtDNR, dvyniu ir kitus

DNR giminystės testas

DNR giminystės testas yra atliekamas, siekiant nustatyti, ar tarp tariamų giminaičių yra biologinis ryšys. Šio tipo testas dažnai naudojamas tada, kai tėvystės DNR teste negali nustatyti  spėjamo vaiko  tėvo. Tokiais atvejais, ryšį galima patvirtinti, tiriant spėjamo tėvo giminaitį, pavyzdžiui, brolį ar seserį, senelius arba tetą/dėdę.

DNR giminystės testą taip pat galima naudoti, norint patvirtinti ar atmesti biologinį ryšį tarp brolių ir seserų DNR brolių ir seserų teste.

EasyDNA siūlo DNR giminystės testą atlikti  nuo EUR 299. Priklausomai nuo to, kokį tyrimą reikia atlikti yra naudojami įvairių tipų testai ir testavimo metodikos.

Visas DNR giminystės testų sąrašas

Prašome peržiūrėti informaciją apie siūlomus testus.

Jeigu norite išsamiau aptarti savo atvejį, galite susiekti su mumis arba paprašyti mūsų, kad  paskambintume jums.

Brolių ir seserų DNR testai  >>>  Užsakyti čia

Brolių ir seserų DNR testus patartina atlikti tada, kai du žmonės nori sužinoti, ar jie turi tą patį biologinį tėvą ar motiną. Testas pateikia tikimybę, ar testuojami asmenys yra visiškai susiję, pusiau susiję ar nesusiję broliai ar seserys. Brolių ir seserų DNR testą galima atlikti be bendro biologinio tėvo; tačiau mes visuomet patariame, kai yra galimybė, įtraukti žinomo gimdytojo (paprastai – motinos) DNR mėginį; tai padės gauti patikimesnius rezultatus.

Kai vaikai yra skirtingų lyčių, standartinis DNR testas atliekamas, naudojant STR analizę. Norėdami gauti išsamesnę informaciją, apsilankykite interneto puslapyje STR testas.

Toliau pateikiame kelis kitus giminystės testų pavyzdžius; kurių iš jų jums prireiks, priklauso nuo įtrauktų į tyrimą žmonių lyties bei spėjamo ryšio:

  • Tais atvejais, kai testuojami vaikai yra vyriškos lyties ir nori patikrinti, ar jie turi tą patį biologinį tėvą, patartina atlikti Y-chromosomos testą. Testas nustatys, ar vyrai yra kilę iš tos pačios tėvo linijos. Išsamesnės informacijos apie šį testą ieškokite mūsų Y-chromosomos testo puslapyje;
  • Jeigu testuojami vaikai yra moteriškos lyties ir nori nustatyti, ar  jie turi tą pątį biologinį tėvą  ir skirtingas motinas, reikia atlikti X-chromosomos testą. Išsamesnės informacijos apie šį testą ieškokite mūsų X-chromosomos testo puslapyje;
  • Tai atvejais, kai, bet kokios lyties vaikai nori nustatyti, ar jie yra tos pačios motinos, galima atlikti mtDNA testą. Testas nustatys, ar jie kilę iš tos pačios motinos linijos. Išsamesnės informacijos apie šį testą ieškokite mūsų mtDNR testo puslapyje.

Brolių ir seserų testo kaina prasideda nuo EUR 299 ir į kainą įeina mūsų DNR testo komplektas. Rezultatai bus išsiųsti Jums per 7–14 darbo dienų, po to, kai laboratorija gaus mėginius.

DNR mėginių paėmimo instrukcijos yra pateiktos  mėginių paėmimo vadove. Jeigu jūs turite atsiųsti, kitokį mėginį nei burnos gleivinės tepinėlį, tai išsamesnės informacijos ieškokite  puslapyje  DNR teismo testas.

Jeigu brolių ir seserų testą norite užsakyti šiandien >>> Čia pateikite užsakymą

Jeigu jums reikia išsamesnės informacijos apie DNR tėvystės analizę arba jūs norite aptarti jūsų konkretų atvejį, susisiekite su mumis tiesiogiai arba paprašykite mūsų, kad paskambintume jums.

 
T_ALT_SERVICES
T_ALT_MENU
LiveZilla Live Chat Software