Contact us
How to interpret a DNR Relationship Test Result

Kaip suprasti DNR giminystės ryšio testų rezultatus

Skirtingai nuo DNR tėvystės testų, kurie visada suteikia galutinį rezultatą, santykių testai skiriasi, nes jie susiję su mažiau tiesioginių ryši,ų nei lyginant tėvo ir vaiko palyginimus.

Kai toks bandymas atliekamas, laboratorija nustato genetinį profilį tariamų giminaičių, remiantis genetinės informacijos eksponavo, kiekvienam asmeniui, tipu. Šių profilių palyginimas sukuria santykių indeksą kitaip  žinomą kaip Kombinuotosios pirmos eilės indeksas, kuris informuoja ar DNR testas lyginamas su giminystės santykių tikimybe.

Kombinuotosios pirmos eilės indekso rezultatas gali būti naudojamas rezultatams paaiškinti:

Jei skaičius yra mažesnis už 1, tai yra mažai tikėtina (<50%), kad biologinis ryšys egzistuoja tarp tirtų individų. Jei numeris sąraše yra lygus 1, tada 50% tikimybė, kad jie yra biologiškai susiję. Kuo didesnis skaičius, tuo didesne tikimybė kad tiriamieji biologiškai susiję. Kai skaičius siekia 100, išbandyti tiriamieji, praktiškai 100proc biologiškai susiję.

EasyDNA visada siekia išbandyti ir pasiekti Santykių tikimybę, teikiančią 99% ar 0% atskirtimi, tačiau tai ne visada įmanoma ir priklauso nuo to, kokię yra unikalūs tiriamų asmenų DNR ir kas iš tikrųjų buvo tirti. Mes paprastai imame, kad 80% ir daugiau diapazonas yra susiję giminystės ryšiais tiriamieji ir 25%> nesusiję.

Nors giminystės santykių testas negarantuoja visada suteikti jums 100 proc galutinį atsakymą, bet jis suteikia jums atsakymą ar jūs esate labiau tikėtini biologiniai giminaičiai, ar netikrieji biologiniai giminačiai lyginant su kitais išbandytais individais.

 
T_ALT_SERVICES
T_ALT_MENU
LiveZilla Live Chat Software