Contact us
easyDNA Ireland now offers DNA Maternity Tests for peace-of-mind, Legal or Immigration cases

DNR Motinystės nustatymo tyrimas

DNR motinystės nustatymo tyrimas  yra panašus į tėvystės tyrimą, bet nustato tikimybę, ar moteris yra biologinė vaiko motina. DNR mėginiai gali būti paimti tik iš galimos motinos ir vaiko, tačiau taip pat gali būti paimti ir iš tėvo.

Dėmesio! Kitaip nei kitos DNR tyrimų laborotorijos, EasyDNA siūlo tikslesnius tyrimus. Už papildomą kainą galima imti du mėginius iš tėvo.Toks tyrimas atliekamas 99.999% tikslumu.

Kam reikalingas motinystės DNR nustatymo testas?

  • Daugelis vaikų auga be biologinių mamų, tam, kad isitikinti ar mama yra biologinė ar ne galima paprastai atlikti namuose atliekamą testą. Taip pat jį galima atlikti, jei kamuoja abejonė ar jūsų vaikas yra tikrai jūsų.

Mūsų DNR testai

Žingsnis po žingsnio motinystės nustatymo testą labai lengva atlikti namuose.

  1. Eikite į Užsakymų  puslapį ir pasirinkite motinystės nustatymo testas,  pasirinksite namuose nustatomas DNR tyrimas, už  EUR 219. 
  2. Patvirtinkite užsakymą, apmokėdami Jums pateiktą saskaitą, patogiu ir priimtinu Jums mokėjimu būdu ir laukite DNR testui atlikt,i reikiamo DNR mėginių rinkinio, kuriame rasite viską, ko Jums prireiks paiimant DNR pavyzdžius namų sąlygomis. Skaitydami mėginių rinkinyje rastą instrukciją, tai padarysite ypač paprastai.
  3. Paėmę mėginius, juos sudėkite į apmokėtą pašto voką ir išsiųskite artimiausiame pašte paprastuoju paštu.

Laboratorija, gavusi Jūsų DNR mėginių pavyzdžius, atliks tyrimą per  5-8 darbo dienas nuo mėginių gavimo dienos. Mėginių paėmimo puslapyje  rasite visą informaciją, kaip paimti tyrimui reikalingus DNR mėginių pavyzdžius..

Jei ko nors nesuprasite,  prieš atliekant DNR motinystės nustatymo testą ar, bet kokį kitą DNR testą rekomeduojame susisiekti su mūsų atstovais Lietuvoje telefonu (8-37)244917 arba el. paštu info@easydna.lt .  Spauskite čia, norėdami atidaryti tėvystės nustatymo puslapį.

 
T_ALT_SERVICES
T_ALT_MENU
LiveZilla Live Chat Software