Contact us
 
Ancestry DNA Testing for Family and Genealogy Searches

DNR kilmės testas

Atraskite savo GeoGenetinius ryšius su žmonėmis iš viso pasaulio. Ancestral Origins™ yra įmantriausias ir suprantamiausias genealoginis DNR testas rinkoje. Jį pasidaryti galima už EUR 339, o rezultatai jus pasieks per 2-3 savaites.  

Šio paprasto DNR kilmės testo pagalba jūsų DNR profilis bus palygintas su šimtais pasaulio populiacijų ir keturiolika antropologinių regionų, kurių kolektyvinė genetinė informacija jau yra žinoma ir moksliškai patvirtinta. Mes paskaičiuosime jūsų genetinės informacijos atitikimą ir palyginsime jį su kiekvienu regionu, sudarydami aukštos rezoliucijos žemėlapį, kuris demonstruos jūsų geogenetinę kilmę. DNR genealogija dar niekada nebuvo tokia paprasta!

Kilmės tyrimas padės jums atrasti savo šeimos istoriją. Besidominties genealogija galima sudaryti kilmės sekimo ir šeimos istorijos tyrimus naudojant kilmės testą. Mūsų naudojamas testas suteikia bendrą jūsų DNR sukurtą genetinių šaknų vaizdą. Norintiems atrasti ryšių su specifiniais žmonėmis ar sudaryti giminės medį, reikia informacijos ieškoti tautiniuose archyvuose ir prašyti genealogo pagalbos.

Apie Ancestral Origins™ DNR kilmės žemėlapį        Užsisakyti dabar

Ancestral Origins™ DNR kilmės žemėlapį

Ancestral Origins™ DNR testas bus sudaromas vienoje labiausiai patyrusių ir gerą vardą, turinčių DNR tyrimų laboratorijų. Mes surinkome informaciją iš tokių mokslinių leidinių kaip Forensic Science International ir The Journal of Forensic Sciences bei Yale School of Medicine organizacijos; Mes taip pat turime savo populiacijų duomenų bazę. Visą šią informaciją sujungę į bendrą sistemą, gavome produktą - "FoGG DB™": the Focused GeoGenetic Database (Specialioji GeoGenetinė duomenų bazė). Mes taip pat sukūrėme analizavimo priemonę FoggPopper™, kuri lygina skirtingus DNR profilius, ieško panašumų, skaičiuoja tikimybę, jog DNR giminingi ir pateikia DNR kilmės ataskaitą. Gauti duomenys yra įtraukiami į Ancestral Origins™ DNR kilmės žemėlapį ir yra suasmeninami pagal kiekvieną klientą atskirai.

Spauskite, jei norite pamatyti DNR Kilmės žemėlapį.

Kiekvienas Ancestral Origins™ DNR kilmės žemėlapis yra skirstomas į tris pagrindines sekcijas: Populiacijų atitikimai, tautinio regiono atitikimai ir atitikimo stiprumo rodikliai.

  • Populiacijų atitikimai: Mes palyginsime jūsų individualią DNR su žinomom populiacijom ir parodysime kaip stipriai jūs susijęs su jomis. Ant žemėlapio visos populiacijos turi savo ribas, kurios nurodo kokiam antropologiniam regionui jos priklauso. Spalvos nurodo atitikimo lygį : žalia - didžiausias atitikimo lygis, geltona - vidutinis, raudona - minimalus. Beskaičiuodami, mes tai pat įvertiname tris specialius, po pasaulį pasklidusius antropologinius regionus.   
  • Tautinio regiono atitikimai: Duomenys yra perskaičiuojami iš naujo pagal antropologinių tautinių regionų duomenis ir įvertinamas genetinis ryšys. Stipriausias ryšis vaizduojamas žaliai, o kiti - geltonai. Šis procesas neįvertina migracijos į Šiaurės Ameriką ir turi būti suprantamas kaip senesniųjų ryšių paieška.
  • Atitikimo stiprumo rodikliai: Pirmasis stiprumo rodiklis įvertina bendrą populiacijų, kurios atitinka jūsų profilį, sumą bei jų palyginimą. Taip jūs ne tik sužinote  kaip stipriai individuali populiacija susijusi su kitomis populiacijomis, bet ir matote bendrą bendrą visų atitinkančių regionų vaizdą. Antrasis stiprumo rodiklis paskaičiuoja tautinio regiono atitikmenis mažesniu mastu ir paprastai parodo kaip tautiniai regionai lyginasi tarpusavyje (tie, kurie atitinka jūsų genetinį profilį).

Kokybė, dydis ir suasmeninimas          Užsisakyti dabar

Kiekvienas Ancestral Origins™ DNR kilmės žemėlapis yra atspausdinamas ant profesionalaus fotografinio  popieriaus naudojant 5 dažų spausdinimo procesą. Šios nuotraukos atrodo gražios, jų spalvos ryškios, tinka rėminimui. Kadangi kiekvienas žemėlapis yra ruošiamas individualiai, jūsų variantas turės užrašą: "Exclusively prepared for" ir jūsų vardą šalia. Spauskite čia, jei norite pamatyti Ancestral Origins™ DNR Kilmės Ataskaitą. 

Grįžti į pagrindinį puslapį   |    Užsisakyti

 
T_ALT_SERVICES
T_ALT_MENU
LiveZilla Live Chat Software