Contact us
Reuqest an accredited DNA test for your peace of mind.

Laboratorijos akreditacijos ir DNR tyrimai

Sprendžiant, kur atlikti DNR testą, vienas iš svarbiausių aspektų apsisprendime turėtų būti kokybė ir bandymų tikslumas. EasyDNA visi  bandymai atliekami laboratorijoje, kuri tarptautiniu mastu akredituota pagal DNR testavimo sertifikatus. Akreditavimas yra procedūra, naudojama patikrinti ir patvirtinti techninę kompetenciją, pačios laboratorijos ir joje dirbančio personalo. Akreditavimą atlieka specialūs išorės auditoriai, kurie akreditoja laboratoriją pagal griežtas normatyvines normas ir pastoviai seka bei stebi, kad tyrimo bei vertinimo metodai būtų nuoseklūs visose, kiekvieno tyrimo stadijose.  Galutinis tikslas akreditavimo procese yra užtikrinti, kad laboratorija yra techniškai pajėgi išduoti tikslų DNR tyrimo rezultatą.

 EasyDNA akredituota laboratorija ir visi bandymai atliekami naudojant  ISO17025 akreditacijas. Aplankykite  skyrių: mūsų labaratorija  ir sužinokite daugiau apie mūsų laboratoriją.

EasyDNA taip pat akredituoti tarptautiniu mąstu pagal A2LA, GTL; NATA bei MOJ UK tarptautinius standartus. Lietuvoje vienintelė tokia.

Mūsų DNR tyrimų tikslumas

Mūsų DNR testų tikslumą garantuoja tai, kad visi mūsų tyrimai analizuoti pagal 16 genetinių žymenų. Jei DNR tėvystės nustatymo atveju, siekiant patvirtinti biologinės tėvystės tariamo tėvo ir tiriamo vaiko, visi 15 genetiniai žymenys turi atitikti.O 16 žymeklis yra  "lyties genas" ir nustato asmens lytį. Tarp 16 mūsų tiriamų genetinių žymenų yra 13 žymenų, kuriuos naudoja teisėsaugos institucijos, tirdamos asmenų DNR.

Tais atvejais, kai tėvystės nustatymo testu yra tiriama motina, vaikas ir tariamas tėvas, mūsų sistemos gali garantuoti rezultatą, kuris duos tėvystės tikimybę 99,999% tikslumu. Taigi,  tokiu atveju nustatoma tėvystė beveik 100procentinė  

Atliekant tyrimus, kai tėvystės bandymai apima tik vieną iš tėvų ir vaiką,  tikimybė tėvystei dažniausiai yra didesnė nei 99,99%.  

Kaip matote, šie rezultatai atsakys jums į klausimus, kurie jums rūpi. Kitas atliekamas paslaugas rasite paspaudę čia:  DNR testai.

DNR testų rezultatai

Skiltyje  paspaudę čia: DNR testų rezultatai  mes parodome keletą, pvz. kaip suprasti gautus rezultatus dėl DNR tėvystės nustatymo  tyrimo. Taip pat šioje skiltyje rasite paaiškinimus kaip suprasti ir kitus DNR tyrimų rezultatus.

Jei norite gauti daugiau informacijos apie mūsų  akredituotus DNR tyrimus, prašau paskaitykite dažniausiai užduodami klausimai spausti čia:  DUK arba parašykite mums elektroniniu laišku:  info@easydna.lt

 
T_ALT_SERVICES
T_ALT_MENU
LiveZilla Live Chat Software