Contact us

Apie mus

easyDNA tik pradeda veiklą Lietuvoje, tačiau easyDNA Limited ilgus metus, jau veikia daugelyje pasaulio šalių, turi tūkstančius patenkintų klientų. Mes Lietuvoje bendradarbiaujam su daugeliu medicininių įstaigų, ligoninių ir klinikų.

Apie easyDNA

easyDNA yra tarptautinė DNR tyrimų kompanija, kuri specializuojasi visuose DNR tyrimuose. easyDNA siūlo patikimus, tikslius ir konfidencialius DNR tyrimus. Teikia visame pasaulyje paslaugas tiek privačiame, tiek viešajame sektoriuje. EasyDNA pradėjo veiklą DNR testavimo srityje daugiau kaip prieš dešimt metų ir remiantis šia patirtimi easyDNA patenka į pirmaujančių DNR tyrimų paslaugų teikėją. easyDNA dabar veikia per tarptautinį tinklą, jos biurus rasite daugiau nei dvidešimtyje šalių. Norėdami peržiūrėti mūsų biurų sąrašą arba rastibiurą,  kuris yra arčiausiai  jūsų prašau spausti čia.

Mūsų vizija ir kokybės įrodymas

easyDNA paslaugų kokybė yra labai svarbi mums. Mes siūlome aukštos kokybės tyrimus, kuriuos atlieka mūsų, tarptautiniu mastu akredituota DNR tyrimų laboratorija, kurioje dirba patyrusių mokslininkų komanda. Mūsų laboratorija iš tikrųjų atlieka daugiau kaip 300.000 DNR tyrimų per metus ir todėl turi reikiamos patirties sprendžiant skirtingų atvejų problemas.
 
easyDNA taip pat siūlo puikų klientų aptarnavimą. Mes suprantame, kad užsakant DNR testą gali būti labai sunku ir nkasdieniška , todėl mes stengiamės nuolat atsakyti į visus rūpimus klausimus , ir suteikiame Jums visą informaciją. Mes jums, bet kada,
žingsnis po žingsnio, padėsime. Mes taip pat pateikiame išsamią informaciją mūsų svetainėje, norėdami užtikrinti, kad ši informacija yra lengvai prieinama internete.

easyDNA taip pat turi keletą TV programų, radio laidų. easyDNA jau padėjo ne vienam gerai žinomam visuomenės ir politikos veikėjui, užtikrindami jiems visišką diskretiškumą ir slaptumą. Norėdami daugiau apie tai pasiskaityti, prašau aplankyti mūsų žiniaskaidos  spausti čia puslapį.

Siūlome platų portfelį DNR tyrimų.

easyDNA siūlo įvairias DNR tyrimų paslaugas. Nors mūsų dažniausiai atliekami DNR testai yra namų tėvystės nustatymo testas, bet mes taip pat siūlome platų DNR tyrimų spektrą. Neištikimybės DNR testas; dar negimusio kūdikio tėvystės nustatymo testas; giminių/šeimos DNR nustatymo testas; negimusio vaiko DNR lyties nustatymo testas; ir kiti. Be to,  patyrusi DNR ekspertų komanda gali pasiūlyti DNR teismo ekspertizės paslaugas, kurios leidžia mums ištirti įvairius mėginius: nuo plaukų, kraujo, dantų ar kaulų.Taip pat galime pasiūlyti išsitirti savo istorinę liniją. 

Kontaktai 

Galite susisiekti su mumis telefonu el.paštu arba pabandyti bendravimą online spausti čia:

Tel:  +370 (37) 244917

Web: www.easydna.lt
El.paštas: info@easydna.lt  

 
T_ALT_SERVICES
T_ALT_MENU
LiveZilla Live Chat Software